Connect with Us

Nënë për herë të parë/ Vilma Masha largohet nga televizioni, ja kush do e zëvendësojë moderatoren seksi

Showbizz

Nënë për herë të parë/ Vilma Masha largohet nga televizioni, ja kush do e zëvendësojë moderatoren seksi

Publikuar

-

Moderatorja seksi e sportit, Vilma Masha prej vitesh është pjesë e “Supersport” ku prezanton emisionin “Gol pas goli”.

Edhe pse nuk është shkëputur për asnjë moment nga ekrani, Vilma do të heqë dorë për disa javë për shkak të një momenti shumë të rëndësishëm në jetën e saj. Pritet që së shpejti moderatorja të bëhet nënë për herë të parë, ndaj ajo do të qëndrojë për shumë pak kohë larg televizionit.

Burime pranë “Supersport” kanë zbuluar se vendin e Vilmës do e zërë për pak javë një gazetare që e njeh mirë fushën e sportit dhe më pas emisioni do të ndërpritet për një muaj e gjysmë për shkak të pauzës dimërore të klubeve.

Por më pas Vilma do të rikthehet sërish sezonin e dytë dhe në këtë mënyrë nuk do të jetë prezente në ekran për vetëm pak kohë. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE