Connect with Us

Pas ndarjes nga Travis Scott/ Kylie Jenner dhe Drake kalojnë momente “romantike” së bashku

Showbizz

Pas ndarjes nga Travis Scott/ Kylie Jenner dhe Drake kalojnë momente “romantike” së bashku

Publikuar

-

Kohët e fundit është përfolur në mediat e huaja se mes Kylie Jenner dhe Drake ka një “tërheqje” shumë të fortë. Dhe duket se Kylie Jenner dhe Drake janë një hap më pranë krijimit të një tjetër super çifti.

Miliarderja 22-vjeçare dhe reperi kanadez 33-vjeçar janë varur më shumë se miqtë, sipas një raporti të “People” sot në mëngjes.

Një burim i brendshëm për botimin tha: “Ai dhe Kylie kanë kaluar kohë së bashku.”

Sikur të mos mjaftonte kjo  një shok tjetër i çiftit të mundshëm tha që të dy ishin varur ‘romantikisht’ që kur u nda me Travis Scott muajin e kaluar.

Sidoqoftë, ka pretendime kontradiktore në lidhje me statusin e marrëdhënies së tyre pasi një burim tjetër pranë tyre është shprehur se dyshja janë ‘thjesht miq’.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE