Connect with Us

Pasi e akuzuan për ndarjen e Irina Shayk dhe Bradley Cooper/ Lady Gaga sqaron të vërtetën

Showbizz

Pasi e akuzuan për ndarjen e Irina Shayk dhe Bradley Cooper/ Lady Gaga sqaron të vërtetën

Publikuar

-

Performanca e Bradley Cooper dhe Lady Gaga në Oscar ngriti shumë dyshime se mes tyre kishte një romancë dashurie.

Menjëherë pas performancës, Bradley dhe Irina i dhanë fund martesës së tyre, duke bërë që fansat të mendonin se shkaku ishte Lady Gaga.

Por e ftuar tek Elle, gjatë intervsitës Lady Gaga ka treguar se gjithçka ka qenë e inskenuar në performancën e tyre.

E gjithë këtë e kishin bërë për të krijuar një reagim tek publiku duke i bërë ata të mendonin se ishin të dashuruar.

“E kam fjalën, ne krijuam një histori dashurie. Sigurisht që ne donim që njerëzit të besonin se kishim rënë në dashuri. Dhe donim që njerëzit ta ndjenin atë dashuri në çmimet Oscar. Ishte gjithçka e inskenuar”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: