Connect with Us

“Po mendon se ai është special”/ Pas ndarjes së bujshme, Loredana nuk i ndal thumbimet kundër Mozzik

Showbizz

“Po mendon se ai është special”/ Pas ndarjes së bujshme, Loredana nuk i ndal thumbimet kundër Mozzik

Publikuar

-

“Po mendon se ai është special”/ Pas ndarjes së bujshme, Loredana nuk i ndal thumbimet kundër Mozzik

Pak muaj më parë, Loredana dhe Mozzik konfirmuan publikisht se nuk janë më bashkë, por duket se gjërat mes çiftit nuk kanë përfunduar në mënyrën e duhur.

Herë pas here, Loredana dhe Mozzik kanë thumbuar njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Shumë shpejt Mozzik do të publikojë këngën e tij të re të titulluar “Dhelpër dinake”, e cila mendohet se i dedikohet Loredanës, mirëpo as kjo e fundit s’i ka kursyer thumbimet.

Për të dytën herë, reperja publikoi në InstaStory të njëjtën deklaratë për ish-in e saj, ku shkruhet:

“Nëse nuk je i lumtur me jetën tënde tani, thjesht kujtohu se është dikush që po njihet me ish-in tënd dhe po mendon se ai është special.”

Loredana e ka shoqëruar postimin me një emoji duke qeshur me lot.

Mesa duket, ajo po sigurohet mirë që Mozzik dhe çdokush tjetër ta marrë këtë mesazh prej saj./CNA.al

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sot është një nga vajzat më seksi të showbizit/ Armina Mevlani publikon foton kur ishte vetëm 15 vjeç

Publikuar

-

Nga

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani është një nga vazjat më seksi dhe aktive në rrjetet sociale. Armina ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente nga jeta e saj e përditshme si dhe stilin e saj të jetesës. Shpesh herë është përfolur për operacionet plastike por ajo ka mohuar gjithnjë duke thënë se nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja i “vë flakën” rrjetit/ Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat me fotot e saj me bikini

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski është bërë e njohur falë formave të saj perfekte dhe fotove shumë të nxehta në rrjetet sociale. Emily numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë duke pëlqyer dhe komentuar fotot e bukuroshes. Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin teksa shfaqet e veshur me një palë bikini minimaliste leopardi. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE