Connect with Us

Pushime luksoze në mes të javës/ Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj jua bëjnë zili të gjithëve

Showbizz

Pushime luksoze në mes të javës/ Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj jua bëjnë zili të gjithëve

Publikuar

-

Modelja shqiptare dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj shpesh publikon momentet më të ëmbla krah partnerit të saj, Jakub Kindl.Mesa duket çifti ka zgjedhur mënyrën më relaksuese për mos të ndjerë ngarkesën e ditëve të javës.

Së fundmi dyshja ka vendosur të pushojë në një vend ekzotik dhe luksoz pranë detit. Dreshaj ka publikuar disa pamje teksa duket se është duke i dhënë biçikletës së bashku me Jakub.

Edhe bashkëshorti i saj ka ndarë me fansat e tij një video së bashku me Afërditën, ku modelja shfaqet mjaft e lumtur.

Kujtojmë se Afërdita dhe Jakub u celebruan rreth një vit më parë dhe që prej atij momenti janë parë gjithmonë në krah të njëri-tjetrit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE