Connect with Us

“Sa e vështirë të bësh një këngë”/ Zbulon surprizën, Eneda Tarifa “detyron” Flori Mumajesin të pastrojë

Showbizz

“Sa e vështirë të bësh një këngë”/ Zbulon surprizën, Eneda Tarifa “detyron” Flori Mumajesin të pastrojë

Publikuar

-

Edhe pse jo shumë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja Eneda Tarifa është tepër e pëlqyer nga publiku për vokalin dhe për këngët e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një video në Instagram, ku protagonist është edhe kantautori Flori Mumajesi.

Në video, gjithë kohës Flori shfaqet duke pastruar parketin e studios së tij, pasi Eneda kishte derdhur gotën e saj me ujë. Pikërisht në këtë moment ajo i ka bërë një pyetje lidhur me një këngë që ajo pritet të lancojë shumë shpejt.

Pra këtë javë Eneda do të prezantojë këngën me të cilën do të marrë pjesë dhe sigurisht që do të pëlqehet shumë.Kujtojmë se vitin e kaluar Flori Mumajesi rrëmbeu çmimin e parë në këtë festival me këngën “Plas”.

Për më tepër ndiqni videon./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Momente paniku në mes të emisionit/ Këngëtarja e famshme humbet ndjenjat

Publikuar

-

Nga

Një nga emisionet më të ndjekura dhe të pëlqyera, American Idol do të zhvillojë episodin e tij të 18 këtë të dielë. Gjatë emisionit ka patur një rrjedhje gazi dhe këngëtarja e famshme Katy Perry e cila është edhe një nga anëtaret e jurisë është shprehur se ndihej shumë keq dhe si për pasojë ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Videoja e 9 vjeçarit që tronditi rrjetin/ Vesa Luma ndan me ndjekësit historinë e saj personale

Publikuar

-

Nga

Videoja virale ku një djalë 9 vjeçar bullizohet në shkollë ka tronditur rrjetin. I dëshpëruar dhe i mërzitur për këtë fakt ai i kërkonte të ëmës një litar që mbyste veten pasi shokët e bullizonin për shkak se vuante nga nanizmi. E gjetur në një situatë të vështirë, e ëma publikon në internet videon e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bërtita, më hyri dikush në shtrat”/ Zef Deda tregon incidentin e natës së parë të martesës

Publikuar

-

Nga

Zef Deda është një nga aktorët më të mëdhenj të humorit i cili i ka dhuruar njerëzve shumë të qeshura. I ftuar në emisionin “Rreze dielli”, aktori ka treguar se mbështetja më e madhe në karrierën e tij ka qenë bashkëshortja e tij Roza. Gjatë intervistës aktori ka treguar dhe incidentin që krijoi vetë natës […]

LEXO TE PLOTE