Connect with Us

Super të suksesshëm/ 3 shenjat e horoskopit me karakteristikat e duhura për të prekur majat

Life Style

Super të suksesshëm/ 3 shenjat e horoskopit me karakteristikat e duhura për të prekur majat

Publikuar

-

Dashi, karakteristikat e suksesit janë konkurrenca dhe ambicia

Nuk ka asnjë mal shumë të lartë për  Dashi, shenja e Marsit  që dëshiron të shkëlqejë në gjithçka, duke mos e lënë veten të dekurajohet nga ndonjë eventualitet.  Kjo ndjenjë e konkurrencës, e kombinuar me një ambicie të fortë që është zjarri  i shenjtë  i shenjës, sjell që Dashi të jetë shenja e suksesit më të madh në përgjithësi gjatë gjithë horoskopit. Punë e mirë!

Peshorja, karakteristikat e suksesit janë konkretiteti dhe motivimi

Shenja  ajrore e Peshores  është e prerë për sukses në drejtim të dashurisë dhe marrëdhënieve efektive falë sensit të saj praktik dhe motivimit të fortë për të dashur të përfundojë detyrat.

Kjo  shenjë e sunduar nga Venera  është, në të vërtetë, një planifikues i lindur dhe bën gjithçka për të ndihmuar, në një mënyrë konkrete dhe deri në fund, njerëzit që ai i do.

Bricjapi, karakteristikat e suksesit janë vendosmëri dhe punë e palodhur

Asnjë detyrë është shumë e vështirë për një  Bricjapi , më konkret  shenjë  të  zodiakut  se në qoftë se ka një qëllim në mendje nuk është i hutuar lehtë.  Ky përcaktim, i kombinuar me palodhshmërinë e shenjës edhe për shkak të  Saturnit , është një kombinim i jashtëzakonshëm që e çon këtë  shenjë  për të arritur suksese të mëdha, veçanërisht në vendin e punës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE