Connect with Us

“U zhduk” nga rrjetet sociale dhe nga muzika/ Rina Balaj ka surpriza të mëdha për fansat

Showbizz

“U zhduk” nga rrjetet sociale dhe nga muzika/ Rina Balaj ka surpriza të mëdha për fansat

Publikuar

-

Reperja Rina Balaj bëri të ditur se për një kohë nuk do të ishte e pranishme në rrjetet sociale apo në muzikë.

Reperja e bëri njoftimin në Instagramin e saj që tani është në pronë të kompanisë me të cilën Rina punonte më parë “On Records.”

Menaxheri i saj, Met Elshani njoftoi se Rina ka shkëputur kontratën me kompaninë dhe karriera e Rinës mbeti në pikëpyetje. Megjithatë duket se reperja ka plane për t’u kthyer fuqishëm.

Këngëtarja, Adelina Ismaili ka publikuar në Instastory një foto të Rinës dhe tregon se ajo po na mban një sekret. “Mmm-mm diçka po vjen, diçka po vjen. Vogëlushja ime ka një sekret”, shkruan Adelina mbi foton e Rinës.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: