Connect with Us

VIDEO- Stresi paralajmëron këngën e tij të re në mënyrën më të pazakontë

Showbizz

VIDEO- Stresi paralajmëron këngën e tij të re në mënyrën më të pazakontë

Publikuar

-

Reperi i njohur Stresi është një nga artistët më të dashur për publikun. Reperi ka bërë të ditur se ka gati këngën e tij më të re që mezi po pret ta ndajë me fansat e tij.

Stresi ka menduar që promovimin e këngës ta bëjë në mënyrën më të pazakontë. Kënga titullohet Zemrën mbaje, dhe nëpërmjet një video në Instagram ai ka publikuar një zemër të vërtetë që rreh.

Stresi ka gjetur mënyrën më origjinale për të lajmëruar hitin e tij të radhës.

“U bo ni kohe qe sjena pa 🌃 … The Neë Hit Si Ato Alla Stresinjo Po Pjeket Ne furre ,kthehem solo dhe vertet me nje kenge super super mega mega Hit ZEMREN MAJE Stay Tuned … God is Big 🙏🙏🙏”, shkruan ai./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: