Connect with Us

Vjeshta do të ndikojë pozitivisht tek këto 3 shenja të horoskopit/ Zbuloni surprizat që ju presin

Life Style

Vjeshta do të ndikojë pozitivisht tek këto 3 shenja të horoskopit/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor):

Ndërsa sezoni i Peshores fillon në të njëjtën ditë me ekuinoksin vjeshtor, nuk është për t’u habitur që kjo shenjë do t’i ndiejë efektet shumë. Lajmi i mirë është se shumica e dridhjeve do të jenë pozitive.

Më 23 shtator, Dielli noton në shenjën tuaj për një muaj, duke ju zgjuar dhe duke ju bërë përsëri të lumtur. Dhe shumë nga kjo mjegull mendore do të zhduket dhe do të jeni gati të veproni me vendosmëri.

Siç e dinë të gjitha Peshoret, të qenët në gjendje të veproni me vendosmëri është e rrallë. Shijojeni sa më shumë!

Akrepi (23 tetor – 21 nëntor):

Akrepi, Equinox Vjeshtë 2019, do t’ju ​​bëjë të kuptoni se mund të keni qëndruar shumë gjatë në të njëjtat gjëra dhe se është koha për të bërë ndryshime.

Mendoni për lidhjet, gjërat, njerëzit dhe rutinat tuaja dhe përcaktoni se kush po ju sjell. Kjo është një kohë kur energjitë konkurruese dhe egoja do të ndalen.

Situatat që kanë humbur natyrisht dobi të tyre në jetën tuaj tani mund të vihen pas jush. Fundi i cikleve natyrore mund të jetë pjesë e figurës në këtë kohë të vitit.

Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor):

Shigjetari, Equinox Vjeshtë e vitit 2019 është një moment shumë i veçantë për ju sepse Jupiter dhe Neptun vendosin të ju ofrojnë një kthim në tokën magjike, mistike dhe kozmike. Ju jeni të bekuar!

Dielli bashkohet me Venusin dhe Merkurin në 23 Peshorja, duke sjellë një valë veprimtarish shoqërore. Do të lidheni me miqtë dhe të tjerët që mund t’ju ndihmojnë të realizoni ëndrrat tuaja. Ekuinoksi i vjeshtës është një moment i mrekullueshëm. Shijoni të gjitha dhuratat që ka për të ofruar.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Gënjeshtrat më të zakonshme që këto shenja të horoskopit thonë për të dalë nga situata

Publikuar

-

Nga

Dashi “Jam mirë.” Një Dashi do të ju tregojë gjithmonë se është në rregull edhe kur nuk është në rregull. ajo do ta bëjë të duket sikur ajo ka gjithçka së bashku edhe kur nuk mund të ishte më larg nga e vërteta. Ajo e bën këtë për të bindur veten se nuk ka asgjë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Marrëdhëniet e vështira të dashurisë/ Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen para sfidave

Publikuar

-

Nga

Peshqit Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të sjellshëm dhe kanë tendencë të shohin më të mirën te të tjerët, edhe kur nuk është aty. Ata janë romantikë nga natyra, kështu që nëse gjërat nuk janë aq perfekte sa mund të jenë, Peshqit do të zbukurojnë detajet në imagjinatën e tyre. Ka një pjesë të kësaj shenje […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Kanë aftësi të shkëlqyera për të dalë nga situata/ Shenjat e horoskopit që e bëjnë më mirë rolin e avokatit

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi e bën mjaft mirë rolin e avokatit mbrojtës sepse kanë aftësi fantastike negociuese. Ekzistojnë shumë raste të zgjidhura jashtë gjykatës, kështu që të pandehurit kanë nevojë për një avokat i cili i di të gjitha këndet dhe mund të bëjë maksimumin për klientin e tyre. Gjithashtu, Dashi është i shkëlqyeshëm në të menduarit […]

LEXO TE PLOTE