Connect with Us

Vjeshta do të ndikojë pozitivisht tek këto 3 shenja të horoskopit/ Zbuloni surprizat që ju presin

Life Style

Vjeshta do të ndikojë pozitivisht tek këto 3 shenja të horoskopit/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor):

Ndërsa sezoni i Peshores fillon në të njëjtën ditë me ekuinoksin vjeshtor, nuk është për t’u habitur që kjo shenjë do t’i ndiejë efektet shumë. Lajmi i mirë është se shumica e dridhjeve do të jenë pozitive.

Më 23 shtator, Dielli noton në shenjën tuaj për një muaj, duke ju zgjuar dhe duke ju bërë përsëri të lumtur. Dhe shumë nga kjo mjegull mendore do të zhduket dhe do të jeni gati të veproni me vendosmëri.

Siç e dinë të gjitha Peshoret, të qenët në gjendje të veproni me vendosmëri është e rrallë. Shijojeni sa më shumë!

Akrepi (23 tetor – 21 nëntor):

Akrepi, Equinox Vjeshtë 2019, do t’ju ​​bëjë të kuptoni se mund të keni qëndruar shumë gjatë në të njëjtat gjëra dhe se është koha për të bërë ndryshime.

Mendoni për lidhjet, gjërat, njerëzit dhe rutinat tuaja dhe përcaktoni se kush po ju sjell. Kjo është një kohë kur energjitë konkurruese dhe egoja do të ndalen.

Situatat që kanë humbur natyrisht dobi të tyre në jetën tuaj tani mund të vihen pas jush. Fundi i cikleve natyrore mund të jetë pjesë e figurës në këtë kohë të vitit.

Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor):

Shigjetari, Equinox Vjeshtë e vitit 2019 është një moment shumë i veçantë për ju sepse Jupiter dhe Neptun vendosin të ju ofrojnë një kthim në tokën magjike, mistike dhe kozmike. Ju jeni të bekuar!

Dielli bashkohet me Venusin dhe Merkurin në 23 Peshorja, duke sjellë një valë veprimtarish shoqërore. Do të lidheni me miqtë dhe të tjerët që mund t’ju ndihmojnë të realizoni ëndrrat tuaja. Ekuinoksi i vjeshtës është një moment i mrekullueshëm. Shijoni të gjitha dhuratat që ka për të ofruar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE