Connect with Us

Ylli televiziv çmend rrjetin me të kuqe/ Fotot “bombë” dhe seksi të Lauren Goodger

Showbizz

Ylli televiziv çmend rrjetin me të kuqe/ Fotot “bombë” dhe seksi të Lauren Goodger

Publikuar

-

Ylli televiziv çmend rrjetin me të kuqe/ Fotot “bombë” dhe seksi të Lauren Goodger

Ajo njihet si modelja dhe ylli televiziv me format më bombastike në rrjet. Së fundmi Lauren Goodger ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore, e veshur me bikini ngjyrë të kuqe, gjatë pushimeve që ajo po kalon në Marbella.

Lauren Goodger ka pozuar në disa foto duket komode me linjat e saj duke shijuar plotësisht rrezet e diellit dhe ujin. Lauren shihet me bikini në ngjyrë të kuqe, në pushimet e saj në Marbella.

Ylli televiziv ka ngritur temperaturat në këto ditë të ftohta dimri!

Për më tepër shihni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Miliarderja më e re në botë nuk ndalet/ Shet 51% të aksioneve të biznesit të saj me vleren marramendëse

Publikuar

-

Nga

Miliarderja më e re në botë, sipas mediave të huaja, Kylie Jenner ka shitur 51 për qind të aksioneve të biznesit të saj të kozmetikës. Ato janë tashmë nën zotërim të “Coty”, kompania e bukurisë që kontrollon “Gucci Beauty”, “Burberry” dhe “Miu Miu” në kategoritë e parfumeve dhe makijazheve. Ky veprim dëshmon se ky është […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shumë mendojnë të vrasin veten, si unë”/ Pranon publikisht se është gay, ja fjalimi emocionues i grimierit shqiptar

Publikuar

-

Nga

Ai u be i njohur nga videot ne Instagram te yllit te reality show “Keeping up with the Kardashians” Kim Kardashian, ku grimonte dhe fliste shqip. Artisti me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic, ka fituar së fundmi çmimin “American Influencer Awards 2019” në evenimentin që u mbajt dje në Dolby Theatre, Los Angeles, ku ishin pjesmarrës […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëngjëlli im mbrojtës përherë në mendjen dhe zemrën time”/Pësoi humbjen e madhe,Big Mama i rikthehet punës

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare , Big Mama pak ditë më parë dha lajmin e trishtë përmes një njoftimi në Instagram, se i ati i saj kishte ndërruar jetë dhe lajmëronte miqtë për ceremoninë e varrimit. Por tashmë ditët kalojnë dhe ndonëse e merr malli për të atin, Big Mama shprehet se ai do të jetë gjithnjë engjëlli […]

LEXO TE PLOTE