Connect with Us

Angela Martini e emocionuar/ Ndan me ndjekësit kopertinën e librit që do të promovohet në Shqipëri

Showbizz

Angela Martini e emocionuar/ Ndan me ndjekësit kopertinën e librit që do të promovohet në Shqipëri

Publikuar

-

Angela Martini e emocionuar/ Ndan me ndjekësit kopertinën e librit që do të promovohet në Shqipëri

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, pak ditë më parë ndau me ndjekësit dhe fansat e saj që së shpejti do të riktheht në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë.

Në këtë libër Angela ka zgjedhur të ndajë gjithë historinë e jetës dhe rrugëtimit të gjatë drejt suksesit. Pak më parë Angela ka zbuluar dhe kopertinën e tij, me anë të një postimi në rrjetet sociale. “Dashuri, shpresë, dritë”, ka vendosur Martini ta quajë këtë autobiografi, e cila pritet të jetë në treg edhe në panairin e librit.

“Nuk mund të pres ta ndaj historinë time me të gjithë ju. Në dyqanet e librave pranë jush, shumë shpejt”, ka shkuar Angela. Reagimet e fansave kanë qenë të menjëhershme, midis të cilave nuk kanë munguar dhe urimet nga miqtë më të mirë të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vetëm 2 orë emision/ Rezart Veleshnja tregon pagën marramendëse dhe i la të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Ai u bë i njohur në emisionin e humorit “Portokalli” me rolin si “Betim Spërdhima” ndërsa tashmë është edhe një prej kapitenëve të emisionit “Shiko kush luan” të cilin e moderon Luana Vjollca. Por Rezart Veleshnja nuk di të mbajë sekrete dhe papritur ka treguar për herë të parë rrogën e tij. Teksa bënte prezantimin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“E virgjër apo jo?”/ Klajdi Haruni përballë pyetjes së sikletshme, ja përgjigja e tij

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Klajdi Haruni, i cili është tepër aktiv në skenën shqiptare, u është përgjigjur së fundmi disa pyetjeve të sikletshme për “Prive.al”. Klajdi ka rrëfyer disa të pathëna në lidhje me karrierën, familjen, por edhe jetën private dhe i pyetur nëse e do gruan e virgjër apo jo, Klajdi dha një përgjigje mjaft romantike: […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE