Connect with Us

Dimri po afron/ Zbuloni cilat janë ngjyrat me të cilat duhet të luani në këtë sezon

Fashion

Dimri po afron/ Zbuloni cilat janë ngjyrat me të cilat duhet të luani në këtë sezon

Publikuar

-

Temperaturat e ulëta, koha e zymtë e reshjet e shiut, nuk duhet të bëjnë askënd të heqë dorë nga stili! Nëse nuk doni të bëheni njësh me kohën, jepini pak ngjyra garderobës suaj, e lexoni më poshtë se cilat janë 5 trendet më të nxehta të këti sezoni të ftohtë.

Kostumet (pantallonë-xhaketë)

Filloni të investoni në një garderobë të pakohë dhe jo në trende sezoni! Të investosh në veshje thelbësore për stinën e dimrit, si pulovrat e kashmirit, pantallonat e stofit, kostumet klasike, do të thotë të ndërtosh një garderobë kapsulë e cila nuk ka nevojë të ndërrohet sa herë ndërrohen vitet. Xhaketat, palltot janë pjesë e veshjes sonë të përditshme këtë periudhë.

“Golfet e ngrohtë, në ngjyra të ndryshme, mëngët e fryra, dizajnet me lule apo materiali i  mëndafshtë janë të gjitha detaje që s’bëjnë as më pak e as më shumë sesa shtojnë feminilitet në pamjen tuaj. Ekspertët sugjerojnë kombinimin e veshjeve femërore me ato të një stili pak më casual për të krijuar një thyerje e për ta bërë look-un tuaj të përshtatshëm për çdo orë të ditës.

Ju nuk keni nevojë të dëgjoni dy herë se këtë vit duhet të vishni një triko të bukur por edhe të ngrohtë. Kjo është një nga veshjet më thelbësore, ndaj këto të fundit duhet të jenë në disa ngjyra e modele në garderobën tuaj. Megjithatë këtë sezon, eksperimentoni me ngjyra të ndritshme, thekët dhe detajet që i bëjnë trikot tuaja të mos duken edhe aq të zakonshme, shkruan Living.al

Ne po shohim ringjalljen e paletës kafe e look-ut monokromatik  (në periudhën kur këto tone nuk janë edhe aq në modë) . Luani  me hijet e ngrohta të tokës nga koka te këmbët ! Efekti është diçka që duket tepër elegante./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Si të dukeni elegante dhe me stil në të njëjtën kohë/ Ja 5 ide për të transformuar totalisht look-un tuaj

Publikuar

-

Nga

Nëse doni që veshja juaj të duket sa më “IN” atëherë mos hezitoni t’I shotni garderobës suaj aksesorët e mëposhtëm, të cilat janë përdorur dukshëm nga ikonat e modës. 1. Çantat në formë rripi Janë në forma dhe në ngjyra të ndryshme dhe duket se po bëjnë shumë zhurmë në rrjetet sociale të fashion blogereve […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Bella Hadid sjell modelin e ri të flokëve për këtë sezon/ Tani të gjithë duan të duken si ajo

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Bella Hadid ka sjellë modelin më të përshatashëm të flokëve për sezonin vjeshtë dimër2019- 2020. Bukuroshja është shfaqur tepër stil teksa shihet që ka prerë flokët mbi supe dhe të gjithë u çmendën pas këtij modeli. Bella tashmë është një frymëzim për shumë vajza që duan të duken po aq bukur dhe […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të rehatshëm dhe praktikë/ Zbuloni fundet më të preferuar nga vajzat këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Një nga veshjet që duket se janë kthyer në të preferuarat e shumë vajzave duket se janë pikërisht fundet poshtë gjurit. Gjatë këtij sezoni padyshim që ato janë kthyer në të preferuarat për vajzat, pasi janë edhe mjaft komodë. Sipas “Revistës Class”, këto lloj fundesh mund të vishen në çdo rast, por gjithnjë nëse bëhen […]

LEXO TE PLOTE