Connect with Us

E mbuluar me para dhe shumë seksi/ Kida zbulon pak nga klipi i saj më i ri

Showbizz

E mbuluar me para dhe shumë seksi/ Kida zbulon pak nga klipi i saj më i ri

Publikuar

-

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Kida, nuk di të ndalet. Pas hiteve gjatë sezonit të verës, këngëtarja po bën gati projektin e radhës për këtë sezon.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet disa postimeve në Instagram. Nga sekuencat, Kida duket shumë seksi dhe e mbuluar nga paratë.

Mesa duket këngëtarja këtë herë do të vijë ndryshe, ndoshta me një baladë.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aurela Gaçe si asnjëherë më parë/ “Uragani” i muzikës shqiptare jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Aurela Gaçe ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e saj. Sot pasdite do të publikohet klipi i saj më i ri “Veten e dua gjallë” dhe ndjekësit e saj të shumtë mezi po e presin. Ndryshe nga herët e tjera me këngët plot energji, Aurela këtë herë vjen me një mesazh shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më seksi e botërorit/ Fotot e ruses që çmendi tifozët më pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i  çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram. Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnessi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina shqiptare që djeg rrjetin/ Fotot më përvëluese të Kristin Prengaj

Publikuar

-

Nga

Kristin Prengaj, edhe pse nuk është tepër aktive në televizionet shqiptare është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Modelja seksi nuk ngurron të ekspozojë format seksi dhe bombastike me të cilat ka lënë pa fjalë mijëra fansa të saj në Instagram. Pwr mw tepwr shihni galerinw e mwposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE