Connect with Us

Enca zbulon projektin e radhës/ Ja si do të duket në klip

Showbizz

Enca zbulon projektin e radhës/ Ja si do të duket në klip

Publikuar

-

Enca zbulon projektin e radhës/ Ja si do të duket në klip

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka bërë të ditur se shumë shpejt do të sjellë projektin më të ri muzikor të quajtur Mëah.

Ajo ka zbuluar se kënga do të jetë shumë ritmike dhe me siguri që si gjithnjë Enca do t’i habisë të gjithë me pamjen e saj.

Enca është aktualisht duke xhiruar videoklipin dhe pak më parë me anë të një fotoje në Instagram ka treguar si do shfaqet në të.

Këngëtarja shfaqet e veshur me lejla dhe printe zebër, këpucë të larta të bardha e flokët e lëshuar.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-“E virgjër apo jo?”/ Klajdi Haruni përballë pyetjes së sikletshme, ja përgjigja e tij

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Klajdi Haruni, i cili është tepër aktiv në skenën shqiptare, u është përgjigjur së fundmi disa pyetjeve të sikletshme për “Prive.al”. Klajdi ka rrëfyer disa të pathëna në lidhje me karrierën, familjen, por edhe jetën private dhe i pyetur nëse e do gruan e virgjër apo jo, Klajdi dha një përgjigje mjaft romantike: […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e Playboy që po ‘çmend’ rrjetin/ Fotot “përvëluese” dhe seksi të Francia James

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi e Playboy, Francia James është një nga modelet më “të nxehta”. Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”. James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës dhe ato nuk ngurojnë të bëjnë komente pozitive për të. […]

LEXO TE PLOTE