Connect with Us

FOTO- Nga një Barbie kthehet në një brune shumë seksi/ Kejvina Kthella bën ndryshimin në pamje, ja si duket tani

Showbizz

FOTO- Nga një Barbie kthehet në një brune shumë seksi/ Kejvina Kthella bën ndryshimin në pamje, ja si duket tani

Publikuar

-

Modelja shumë e pëlqyer Kejvina Kthella ka bërë ndryshimin drastik në pamje. Ajo ka vendosur të kthehet në një brune shumë seksi.

Edhe pse Kejvina e kishte paralajmëruar një ndryshim të tillë, sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me pamjen e re.

Menjëherë pas publikimit të fotos Kejvina ka marrë shumë reagime në rrjetet sociale nga ndjekësit dhe fansat e saj.

Ata e kanë komplimentuar për ndryshimin e saj madje e kanë këshilluar që t’i mbajë gjithnjë brune.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: