Connect with Us

Horoskopi nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Do të tregoheshit të mençur  nëse qëndroni të qetë, të shtyni negociatat e ndjeshme dhe të merrni frymë thellë përpara se t’i përgjigjeni çdo komunikimi sot.

Demi

Marsi do të bjerë dakord me Plutonin, kështu që mosmarrëveshjet në punë do të ndizen.

Binjakët

Duhet të prisni momentin e duhur për tu marrë me financat, dhe do të keni nevojë për ndihmën e një shoku pasi Mërkuri do të jetë në retrogradë.

Gaforrja

Nëse ju dhe partneri juaj dëshironi të lëvizni, vononi çdo diskutim ose aktivitet në lidhje me pasuritë e paluajtshme pasi që ka të ngjarë të mos pajtoheni me detaje.

Luani

Marsi në Peshore, sektori juaj i komunikimit do të sfidojë Plutonin në Bricjap, sektorin tuaj të punës, duke treguar që tunduesit mund të ndizen në zyrë.

Virgjëresha

Me Mërkurin tani retrograde shmang konfrontimin, veçanërisht në bashkëveprimet tuaja me një të ri.

Peshorja

Ju mund të ndiheni mjaft të fortë për të zgjidhur një shqetësim të gjatë me Marsin në Peshore, por ndoshta do të dëshironi të duroni entuziazmin tuaj sot.

Akrepi

Dëshira juaj për të mbizotëruar në çështjen familjare mund të zmbrapset sot nëse shtypni avantazhin tuaj ose nëse të tjerët mendojnë se po i manipuloni ato.

Shigjetari

Marsi në Peshore do të antagonizojë Plutonin në Bricjap, duke sugjeruar se një lidhje biznesi mund të ndikojë në punën tuaj ose aftësinë për të tërhequr klientë të rinj.

Bricjapi

Nëse mbikëqyrni një iniciativë personalisht të importit, mund të hasni drejtorë të rinj që marrin përsipër ose kërkojnë kredi për punën tuaj.

Ujori

Përplasja e sotme Mars Plutoni sugjeron që dikush mund të zbulojë informacione në shtyp ose të botojë një tregim të të gjithave në lidhje me një marrëveshje jashtë shtetit ose një ekzekutiv kryesor.

Peshqit

Nëse punoni me miqtë në një ndërmarrje fillestare, sot mund të kuptoni se keni vizione të ndryshme ose grupe aftësish të papajtueshme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

5 sekretet e lumturisë në çift/ Këto janë gjërat që duhet të dini që marrëdhënia juaj të funksionojë

Publikuar

-

Nga

Zhvilloni një pamje realiste ndaj përkushtimit tuaj në marrëdhënie. Të pranoni infatuksionin e romancës që përjetuat së fundi. Të shpresoni që një marrëdhënie e re, më e thellë dhe e pasur do ta zëvendësojë atë. Një marrëdhënie afatgjatë ka ulje dhe ngritje, dhe të presësh që do të jetë gjithçka me diell dhe trëndafilat gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Shiti virgjërinë për 1.2 milionë euro/ Biznesmeni gjerman i propozon për martesë

Publikuar

-

Nga

Një vajzë 19 vjeçare e quajtur Ekaterina ka shitur virgjërinë e saj për 1.2 milionë euro. Ajo u kontaktua nga një biznesmen gjerman 58 vjeç i cili kishte ofruar një shumë të tillë dhe përveç kësaj donte të martohej me të. Ekaterina është me origjinë nga Ukraina por jeton në SHBA. Ajo është shprehur më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë […]

LEXO TE PLOTE