Connect with Us

Ka luajtur krah Sharon Stone dhe Andy Garcia/ Disa fakte interesante rreth aktorit të famshëm turk Necat Sasmazi

Showbizz

Ka luajtur krah Sharon Stone dhe Andy Garcia/ Disa fakte interesante rreth aktorit të famshëm turk Necat Sasmazi

Publikuar

-

1-Necati Sasmaz u bë i famsëhm me rolin e tij si Polat Alemdar në serialin e njohur turk Kurtlar Vadisi (Lugina e ujqërve).

2-Përpara se të bëhej aktor ai ka studiuar për menaxhim turizmi dhe hotel.

3- Necati Sasmaz ka aktruar krah aktorëve më të famshëm në botë si Sharon stone apo Andy Garsia.

4- Sasmazi është një nga aktorët më të pasur në turqi pasuria e të cilit kap shifrat nga 1 milion dollarë deri në 5 milionë dollarë.

5-Ai është martuar me Nagehan Kaskici dhe u bënë prindër për herë të parë në vitin 2013. Aktori është 47 vjeç aktualisht dhe është një nga aktorët më të famshëm në Turqi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: