Connect with Us

Nevina Shtylla tregon sekretin: “E vogël kam qenë si…”

Showbizz

Nevina Shtylla tregon sekretin: “E vogël kam qenë si…”

Publikuar

-

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Ajo njihet për thjeshtësinë që e karakterizon si dhe ëmbëlsinë.

Edhe pse sot ajo është një nga vajzat më të bukura, Nevina gjatë një interviste për Revista Who ka treguar se në fëmijëri ka qenë si çun.

Ajo ka treguar se nuk ka qenë një fëmijë simpatik dhe se të gjithë mendonin se ishte djalë. “Në moshë më të hershme nuk kam qenë aspak një fëmijë simpatik. Përkundrazi, mami më ka thënë dikur se mi ka shpuar veshët për të vënë vëth që kur isha 3 vjeç sepse kur e ndalonin në rrugë e pyesnin gjithnjë: Si i ke çunat?”, ka treguar Nevina./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Si kam jetuar unë pa këtë lumturi”/ Xhensila Myrtezaj tregon si i ka ndryshuar jeta pas lindjes së vajzës

Publikuar

-

Nga

Rreth 1 vit më parë, çifti më i komentuar i showbizzit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, u bënë prindër për herë të parë të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin “Ajka”. E ftuar së fundmi në emisionin “Prive” këngëtarja ka folur për mëmësinë dhe pendohet që nuk ka sjellë në jetë që më […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm 2 orë emision/ Rezart Veleshnja tregon pagën marramendëse dhe i la të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Ai u bë i njohur në emisionin e humorit “Portokalli” me rolin si “Betim Spërdhima” ndërsa tashmë është edhe një prej kapitenëve të emisionit “Shiko kush luan” të cilin e moderon Luana Vjollca. Por Rezart Veleshnja nuk di të mbajë sekrete dhe papritur ka treguar për herë të parë rrogën e tij. Teksa bënte prezantimin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“E virgjër apo jo?”/ Klajdi Haruni përballë pyetjes së sikletshme, ja përgjigja e tij

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Klajdi Haruni, i cili është tepër aktiv në skenën shqiptare, u është përgjigjur së fundmi disa pyetjeve të sikletshme për “Prive.al”. Klajdi ka rrëfyer disa të pathëna në lidhje me karrierën, familjen, por edhe jetën private dhe i pyetur nëse e do gruan e virgjër apo jo, Klajdi dha një përgjigje mjaft romantike: […]

LEXO TE PLOTE