Connect with Us

Noizy nuk di të ndalet/ Reperi së shpejti me një bashkëpunim ndërkombëtar

Showbizz

Noizy nuk di të ndalet/ Reperi së shpejti me një bashkëpunim ndërkombëtar

Publikuar

-

Noizy është një nga reperat më të njohur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Pas publikimit të klipit të fundit, Colpo Grosso në bashkëpunim me reperët e njohur si Capo Plaza, Gue Pequeno dhe Snik, Noizy duket se po përgatit dhe një tjetër hit me një artist ndërkombëtar.

Reperi thuhet se do të bashkëpunojë me një artist të njohur italian, Gue Pequeno, i cili ka qenë dhe në bashkëpunimin e fundit.

Ka qenë ky i fundit që ka lënë të kuptohet një gjë e tillë, pasi ka postuar në InstaStory video bashkë me Noizy-n. Ata shfaqen duke punuar në studio dhe me siguri po përgatisin diçka speciale.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: