Connect with Us

Pas puthjes së Stresit me një vajzë tjetër, reagon Keisi: “Kur mjaftohesh me thërrime”

Showbizz

Pas puthjes së Stresit me një vajzë tjetër, reagon Keisi: “Kur mjaftohesh me thërrime”

Publikuar

-

Pas puthjes së Stresit me një vajzë tjetër, reagon Keisi: “Kur mjaftohesh me thërrime”

Një video e Stresit kur shfaqej duke u puthur me një vajzë tjetër bëri namin në media. Ata dukeshin shumë të afërt me njëri tjetrin, por ende nuk e dimë nëse bëhet fjalë thjesht për një miqësi apo dicka më tepër.

Por duket se Keisi nuk e ka pritur mirë këtë, pasi pak orë pas publikimit të videos, ka bërë një status në rrjetet sociale,I cili duket se i dedikohet reperit.

“Kur mjaftohesh me thërrime, do të jesh gjithmonë i uritur”, shkruan Keisi.

Kujtojmë se gjatë një emisioni Stresi deklaroi se ishte ende I martuar dhe se gjërt me Keisin ishin në ulje e ngritje.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Emina Çunmulaj tregon me krenari: “Jam e dobët, por kam celulit”

Publikuar

-

Nga

Emina Çunmulaj është një modelet shqiptare më të njohura në botë. Për shumë kohë ajo ka sfiluar për shtëpitë më të mëdha të botës. Linjat e një modeleje janë një zili për të gjitha vajzat pasi ëndërrojnë të kenë një trup perfekt. Emina së fundi ka publikuar një video ku u përgjigjet ndjekësve të shumtë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Pasi rrëfeu se ishte gay, shpërtheu në lot/ Surpriza që iu bë Marios në prapaskenë i emocionoi të gjithë

Publikuar

-

Nga

Grimieri i famshëm i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç i befasoi të gjithë me deklaratën e tij duke pranuar se ishte gay para një publiku mjaft të gjerë që  e mbështeti dhe e duartrokiti pafund. Pas kësaj deklarate, Marion e priste një surprizë në prapaskenë të cilën nuk e kishte pritur aspak. Pasi përfundoi fjalimin e […]

LEXO TE PLOTE