Connect with Us

Pas suksesit me Dhurata Dorën/ Sookling tregon bashkëpunimin e tij të dytë me një shqiptar

Showbizz

Pas suksesit me Dhurata Dorën/ Sookling tregon bashkëpunimin e tij të dytë me një shqiptar

Publikuar

-

Reperi algjerian Sookling, pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren shqiptare Dhurata Dora duket se ka në planet e tij një tjetër bashkëpunim me artist shqiptar.

Tani Soolking, po punon për një album i cili do të dalë së shpejti. Për këtë album ai ka zgjedhur një producent shqiptar.

Bëhet fjalë për Rzon, producenti i hiteve si “Pasha Jetën” nga Capital T dhe Majk, “Fustani” nga Capo dhe Elvana, “Malena” nga Ghetto Geasy dhe Majk dhe shumë të tjera.

Kujtojmë se hiti zemër numëron më shumë se 300 milionë klikime në Youtube dhe vazhdon ende të jetë një nga këngët më të dëgjuara.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by soolkingofficiel (@soolkingofficiel) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mbretëresha urdhëroi heqjen e titujve/ Meghan Markle: “Nuk më ndal dot asgjë”

Publikuar

-

Nga

Sipas mediave të huaja mbretëresha i ka ndaluar Meghan Markle dhe Princ Harryt të përdorin titujt mbretëror përderisa nuk janë më pjesë e familjes mbretërore. Meghan Markle është shprehur me miqtë e saj se asgjë nuk e “e ndalon ligjërisht” që ajo dhe Princi Harry që të përdorin titullin e tyre “Royal Sussex”. Duket se […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Arbenita Ismajli më “hot” se kurrë/ Publikon fotot vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një nga vajzat që ka fituar shumë simpatinë e publikut shqiptar dhe është shumë e ndjekur në rrjetet sociale . Si gjithnjë ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto nga jeta e përditshme si dhe poza mjaft seksi. Së fundi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Anna” në versionin e Robert Berishës/ Këngëtari këndon këngën e ish bashkëshortes

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është kthyer tashmë në më të komentuarin e mediacve rozë për shkak të deklaratave të tij të forta. Që pas momentit ku deklaroi se ishte ndarë këngëtarja Nora Istrefi, Roberti ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. I ftuar në emisionin Soiree Roberti ka kënduar këngën më të re të Norës dhe Gjikos […]

LEXO TE PLOTE