Connect with Us

Përlotet Brunilda Lahe/ Shoqet e ngushta dhe motra i bëjnë një baby-shower surprizë në emision

Showbizz

Përlotet Brunilda Lahe/ Shoqet e ngushta dhe motra i bëjnë një baby-shower surprizë në emision

Publikuar

-

Kjo e mërkurë në “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel ishte një festë për vajzën e Brunilda Lahe që do të vijë së shpejti në jetë.

Mikeshat e saj të zemrës në bashkëpunim me stafin e “Soirée” dhe Jona Spahiun i organizuan një baby-shoëer surprizë moderatores së njohur Brunilda Lahe.

Duke filluar nga koleget e saj të punës, deri tek motra e saj, Brunilda ka ngelur e surprizuar dhe nuk e priste që festën e baby shoëer ta bënte një një emision.

Momenti më emocionues për Brunildën ka qenë kur në studio ka ardhur edhe shoqja e saj e ngushtë nga Vlora, Nertila Fisheku. Sapo ajo e ka parë që u fut në studio, Brunilda nuk i ka ndalur dot lotët.

Në këtë festë ishte edhe gjinekologia e Brunilda Lahes, Jola Lulo e cila së bashku me Jonida Shehun i kanë bërë një quiz nëse ajo është gati të bëhet nënë dhe nëse di t’i ndërrojë pelenat e bebit. Një test i kaluar me sukses për Brunilda Lahen./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e Playboy që po ‘çmend’ rrjetin/ Fotot “përvëluese” dhe seksi të Francia James

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi e Playboy, Francia James është një nga modelet më “të nxehta”. Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”. James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës dhe ato nuk ngurojnë të bëjnë komente pozitive për të. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zemra ime nuk është single por…”/ Si asnjëherë më parë, Fifi tregon detaje rreth jetës private

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare, Fifi është tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar për hitet e saj dhe bashkëpunimet e suksesshme. Së fundmi në emisionin “Shiko kush luan” , këngëtarja, e cila përveçse këndon merr pjesë edhe në disa nga lojërat që zhvillohen në emision. Në një nga lojërat e zhvilluara mbrëmjen e kaluar Fifi është pyetur: “Një […]

LEXO TE PLOTE