Connect with Us

Reperi i famshëm shokon me deklaratën: “Çdo vit i kontrrolloj vajzës cipën e virgjërisë”

Showbizz

Reperi i famshëm shokon me deklaratën: “Çdo vit i kontrrolloj vajzës cipën e virgjërisë”

Publikuar

-

Reperi i famshëm, T.I, i ka shokuar të gjithë ndjekësit e fansat e tij me deklaratën e tij të fundit.

Vajza e tij Deyjah ka mbushur 18 vjeç dhe reperi tregon se çdo vit e shoqëron tek gjinekologu për të kontrrolluar himenin e saj (Cipën e virgjërisë).

“Deyjah, 18 vjeçe, sapo u diplomua në shkollën e mesme dhe tani është në vitin e parë në kolegj. Jo vetëm që kemi biseduar, por bëjmë edhe vizita çdo vit tek gjinekologu për të kontrolluar himenin e saj”- u shpreh ndër të tjera T.I

Mjekët e kanë informuar reperin se himeni mund të çahet kur bën gjimnastikë, kur i jep biçikletës apo kur kalëron, por ai është dyshues për këtë pjesë.

T.I tregoi se vajza e tij nuk bën asnjë prej këtyre aktiviteteve,ndaj ai dëshiron të sigurohet që himeni i saj është i paprekur.

“Unë i kërkoj Deyjah-s që të nënshkruajë, në mënyrë që gjinekologu të më thotë përgjigjet e kontrollit.”- tha reperi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: