Connect with Us

Reperi i famshëm shokon me deklaratën: “Çdo vit i kontrrolloj vajzës cipën e virgjërisë”

Showbizz

Reperi i famshëm shokon me deklaratën: “Çdo vit i kontrrolloj vajzës cipën e virgjërisë”

Publikuar

-

Reperi i famshëm, T.I, i ka shokuar të gjithë ndjekësit e fansat e tij me deklaratën e tij të fundit.

Vajza e tij Deyjah ka mbushur 18 vjeç dhe reperi tregon se çdo vit e shoqëron tek gjinekologu për të kontrrolluar himenin e saj (Cipën e virgjërisë).

“Deyjah, 18 vjeçe, sapo u diplomua në shkollën e mesme dhe tani është në vitin e parë në kolegj. Jo vetëm që kemi biseduar, por bëjmë edhe vizita çdo vit tek gjinekologu për të kontrolluar himenin e saj”- u shpreh ndër të tjera T.I

Mjekët e kanë informuar reperin se himeni mund të çahet kur bën gjimnastikë, kur i jep biçikletës apo kur kalëron, por ai është dyshues për këtë pjesë.

T.I tregoi se vajza e tij nuk bën asnjë prej këtyre aktiviteteve,ndaj ai dëshiron të sigurohet që himeni i saj është i paprekur.

“Unë i kërkoj Deyjah-s që të nënshkruajë, në mënyrë që gjinekologu të më thotë përgjigjet e kontrollit.”- tha reperi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Publikuar

-

Nga

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për vitin 2019. Pas pushimeve të nxehta Kendall është bërë pjesë e një interviste nga Harry Styles në emisionin The late shoë ëith James Corden. Ajo është përballur me pyetjet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Pa filtra dhe pa make up”/ Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara” tregon format e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Teri Hatcher i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur teksa ka treguar fizikun e saj mbresëlënës. Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara”, 55 vjeç është shfaqur në super formë teksa tregon muskujt me bikini. Teri e ka publikuar foton në rrjetet sociale dhe tregon se kjo foto nuk ka nevojë as për filëtr as […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Nga Kim Kardashian tek Jennifer Lopez/ Gratë më seksi të showbizit që guxuan të shfaqeshin në publik pa tualet

Publikuar

-

Nga

2019 ishte viti i bukuirsë natyrale. Nuk ka të bëjë vetëm me mospërdorimit të make up por me atë që shumë personazhe të famshme vendosën të shfaqeshin në publik pa asnjë filtër. Një nga yjet botërore siç është Kim Kardashian, tregoi me anë të një video në Instagram fytyrën e saj pas asnjë lloj ndërhyrje […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“As nuk e kemi ëndërruar”/ Vesa Luma tregon për jetën në Zelandën e Re

Publikuar

-

Nga

Çifti i showbizit shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta prej vitesh janë zhvendosur për të jetuar në Zelandën e re së bashku me djalin e tyre Lian. Ajo ka treguar se është mjaft e lumtur në vendin ku po jeton tani edhe pse bën një jetë të thjeshtë. Të gjitha ato që i kanë munguar […]

LEXO TE PLOTE