Connect with Us

“Të ka ndryshuar fytyra nga operacionet plastike”/ Leonora Jakupi iu përgjigjet fansave, tregon sekretin e bukurisë së saj

Showbizz

“Të ka ndryshuar fytyra nga operacionet plastike”/ Leonora Jakupi iu përgjigjet fansave, tregon sekretin e bukurisë së saj

Publikuar

-

“Të ka ndryshuar fytyra nga operacionet plastike”/ Leonora Jakupi iu përgjigjet fansave, tregon sekretin e bukurisë së saj

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga artistet më të dashura për publikun. Leonora e ka nisur karrierën e saj muzikore qëkur ishte fëmijë dhe ka patur shumë sukses.

Ajo gjithashtu është komentuar shpesh për pamjen e saj. Së fundi teksa është tejet aktive në rrjetet sociale dhe ka prezantuar këngën e re që do të publikojë së shpejti me Sabri Fejzullahu, fansat e kanë pyetur për ndryshimet që ka pësuar në fytyrë.

Njëri prej tyre shkruan: “Leonora a ke pas operacione plastike, se po shoh ndryshim ne fytyren tende, po dukesh edhe me bukur”.

Me përgjigjen e saj Leonora e ka siguruar se nuk ka bërë asnjë operacion plastik dhe zbulon sekretin. Këngëtarja shkruan se e ka arritur këtë ndryshim falë makeup-it.

“Te siguroj me jete qe ne fytyren time as nuk kam pasë e as nuk kam nderhyrje aq me pak plastike, rezulat i ndryshimit jane duart e Arbrit (grimierit) i cili vertet ben mrekulli me artin e tij prej grimieri profesionist”, përgjigjet Leonora.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e Playboy që po ‘çmend’ rrjetin/ Fotot “përvëluese” dhe seksi të Francia James

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi e Playboy, Francia James është një nga modelet më “të nxehta”. Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”. James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës dhe ato nuk ngurojnë të bëjnë komente pozitive për të. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zemra ime nuk është single por…”/ Si asnjëherë më parë, Fifi tregon detaje rreth jetës private

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare, Fifi është tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar për hitet e saj dhe bashkëpunimet e suksesshme. Së fundmi në emisionin “Shiko kush luan” , këngëtarja, e cila përveçse këndon merr pjesë edhe në disa nga lojërat që zhvillohen në emision. Në një nga lojërat e zhvilluara mbrëmjen e kaluar Fifi është pyetur: “Një […]

LEXO TE PLOTE