Connect with Us

WOW-Femra që çdokush do ta ëndërronte/30 fotot më “shpërthyese” të Amber Rose

Showbizz

WOW-Femra që çdokush do ta ëndërronte/30 fotot më “shpërthyese” të Amber Rose

Publikuar

-

Amber Levonchuk e njohur si Amber Rose është një modeled he aktore shumë e njohur. Rose tërhoqi vëmendjen e publikut kur u shfaq për herë të parë në klipin e Young Jezzy dhe Kaney Ëest, “Put on”.

Më pas ajo e nisi karrierën e saj si modele për market më të shtrenjat dhe të njohur në botë, si Louis Vuitton.

Më pas ajo u bë pjesë e pasarelave për markën e njohur Celestino. Amber ka qenë e pranishme në shumë klipe të emrave më të njohur të muzikës në botë si Nicki Minaj, Ëiz Khalifa, Ludacris, Fututre’ Mask.

Ajo gjithashtu njihet për fromat e saj bombastike dhe lidhjet e saj me këngëtarët më të famshëm botëror si Kaney Ëest dhe Ëiz Khalifa.

Për më tepër CNA.al ka përzgjedhur fotot më fanstastike të Amber Rose që do t’iu lënë pa frymë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: