Connect with Us

20 minuta para se të ngjitej në skenë/ Këngëtares së njohur i ndodh e papritura në koncert

Showbizz

20 minuta para se të ngjitej në skenë/ Këngëtares së njohur i ndodh e papritura në koncert

Publikuar

-

20 minuta para se të ngjitej në skenë/ Këngëtares së njohur i ndodh e papritura në koncert

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare, Lady Gaga ka habitur fansat e saj mbrëmjen e djeshme në koncertin e saj në Las Vegas ku ka anuluar shfaqjen e saj 20 minuta përpara se të ngjitej në skenë.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ajo shkruan se:

“Jam e shkatërruar nuk mundem të përformoj sot për shumë njerëz që udhëtuan për të më parë mua. Kam një infeksion në sinuse dhe bronkit, ndihem shumë e sëmurë dhe e trishtuar, nuk doja që t’ju zhgënjeja”, ka shkruar Gaga në postimin e saj.

Edhe pse gjendja e këngëtares nuk ishte aspak e mirë disa prej atyre që kishin prerë bileta u shprehën të zhgënjyer, sepse nuk ishte hera e parë që ndodhte diçka e tillë.

“Nuk po e gjykoj, sepse ajo duhet të shërohet. Por më lejohet të jem i nevrikosur pasi kam paguar 1500 paund për të arritur në Vegas, kam udhëtuar për 7 mijë milje me çdo gjë të rezervuar që nga dhjetori për të anuluar gjithçka 20 minuta para se të hapeshin dyert”, ka shkruar nje fans i saj ne rrjetet sociale./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e Playboy që po ‘çmend’ rrjetin/ Fotot “përvëluese” dhe seksi të Francia James

Publikuar

-

Nga

Modelja seksi e Playboy, Francia James është një nga modelet më “të nxehta”. Kjo për shkak të formave fizike që ajo ka, të pasme dhe gjoks “bombastik”. James është një nga modelet më të ndjekura në Instagram, ku numëron jo pak por 3.2 milionë ndjekës dhe ato nuk ngurojnë të bëjnë komente pozitive për të. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zemra ime nuk është single por…”/ Si asnjëherë më parë, Fifi tregon detaje rreth jetës private

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare, Fifi është tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar për hitet e saj dhe bashkëpunimet e suksesshme. Së fundmi në emisionin “Shiko kush luan” , këngëtarja, e cila përveçse këndon merr pjesë edhe në disa nga lojërat që zhvillohen në emision. Në një nga lojërat e zhvilluara mbrëmjen e kaluar Fifi është pyetur: “Një […]

LEXO TE PLOTE