Connect with Us

Bija ime/ Demir vendos të bëjë testin e ADN-së, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir vendos të bëjë testin e ADN-së, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Demir shkon në shtëpinë e Xhemalit dhe e godet me grusht. Xhemal i fut dyshime Demirit se Ojky nuk është vërtetë vajza e tij. Demir kërcënon Xhemalin të qëndrojë larg tij dhe Ojkysë. Demir shkon me vonesë në punë dhe e pushojnë nga puna. Ojky fillon të ketë dyshime pas fjalëve të Xhemalit. Ajo kërkon të dijë nëse i ngjan Demirit. Mertxhan i thotë se ajo i ngjan shumë të atit dhe Ojky gëzohet. Demir i tregon Ugurit dyshimet se Ojky mund të mos jetë vajza e tij. Ugur këshillon Demirin të mos i besojë gënjeshtrave të Asusë dhe Xhemalit.

Demir vendos të bëjë testin e ADN. Xhemal i tregon Xhandanit se Demir e ka goditur. Demir nuk i tregon Ojkysë që e kanë pushuar nga puna por e gënjen duke i thënë se ka marrë një javë leje. Ojky dëgjon Demirin duke folur fshehtas me Ugurin. Ajo mëson se Demir do bëjë testin e ADN. Ojky vendos kapuç në kokë që Demir mos t’i marrë asnjë fije floku për të bërë testin. Demir mendon se Ojky është sëmurë sërish. Ojky kërkon të qëndrojë tek Asu. Demir arrin të gjejë një qime të flokëve të Ojkysë dhe shkon të bëjë testin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE