Connect with Us

“Çdo vit i kontrolloj vajzës cipën e virgjërisë”/ Qeshën me deklaratën tronditëse të reperit, moderatoret “masakrohen” nga komentuesit

Showbizz

“Çdo vit i kontrolloj vajzës cipën e virgjërisë”/ Qeshën me deklaratën tronditëse të reperit, moderatoret “masakrohen” nga komentuesit

Publikuar

-

Ditën e djeshme, reperi i njohur amerikan T.I, i ka tronditur të gjithë me deklaratën shokuese në episodin “Life Hacks” në podcast-in “Ladies Like Us”.

Ai tha se shoqëron vajzën 18-vjeçare te gjinekologu për t’u siguruar që “himeni i saj është i paprekur”, dhe ne kete moment moderatoret qeshën kur dëgjuan të thoshte këto fjalë, por nuk e prisnin që do të “masakroheshin” nga publiku.

Vajzat që drejtojnë podcast-in “Ladies Like Us” kanë kërkuar ndjesë publike në Instagram, në emër të gjithë atyre që kritikuan reagimin e tyre. Vajzat e justifikuan të qeshurën e pavend si “reagim të shpejtë”, të bërë pa u menduar.

“Për këdo që është nervozuar, inatosur apo lënduar nga reagimi ynë rreth asaj çështjeje të sikletshme. Ishim komplet të papërgatitura, të shokuara, por tani që kthejmë kokën pas, duhet të kishim reaguar ndryshe në atë moment.Komentet që u bënë dhe reagimi që pasoi nuk janë një reflektim i pikëpamjes tonë personale rreth asaj teme. Ne i mbështesim, i duam gratë dhe e ndjejmë kur themi që me trupin e tyre mund të bëjnë ç’të duan.Nuk kishte asnjë lloj tendence për asnjë palë dhe ndihemi tmerrësisht keq për gjithë incidentin e ndodhur. Ne s’jemi perfekte, por e marrim përsipër gjithë përgjegjësinë e mungesës së veprimit dhe jemi vazhdimisht duke mësuar. E dimë që kjo falje nuk zgjidh gjë, por ne jemi pro diskutimeve- ky është qëllimi i podcast-it tonë.”- shkruajnë ato.

Pas deklaratës së sikletshme, as vajza e reperit s’ka bërë asnjë koment për deklaratën e babait të saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aurela Gaçe si asnjëherë më parë/ “Uragani” i muzikës shqiptare jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Aurela Gaçe ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e saj. Sot pasdite do të publikohet klipi i saj më i ri “Veten e dua gjallë” dhe ndjekësit e saj të shumtë mezi po e presin. Ndryshe nga herët e tjera me këngët plot energji, Aurela këtë herë vjen me një mesazh shumë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më seksi e botërorit/ Fotot e ruses që çmendi tifozët më pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i  çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram. Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnessi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina shqiptare që djeg rrjetin/ Fotot më përvëluese të Kristin Prengaj

Publikuar

-

Nga

Kristin Prengaj, edhe pse nuk është tepër aktive në televizionet shqiptare është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale. Modelja seksi nuk ngurron të ekspozojë format seksi dhe bombastike me të cilat ka lënë pa fjalë mijëra fansa të saj në Instagram. Pwr mw tepwr shihni galerinw e mwposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE