Connect with Us

“Dashuri e madhe e shkatërruar nga paragjykimet”/ Marrëdhënie sekrete me Whitney Houston, mikja e saj i trondit të gjithë

Showbizz

“Dashuri e madhe e shkatërruar nga paragjykimet”/ Marrëdhënie sekrete me Whitney Houston, mikja e saj i trondit të gjithë

Publikuar

-

Këngëtarja e cila do të mbahet mend përgjithmonë për vokalin e saj të paarritshëm, shënon sot 7 vite nga vdekja tragjike e saj.

Por së fundmi, mikja më e ngushtë e Whitney Housotn, Robyn Crawfor,  ka publikuar një autobiografi që shkaktoi jo pak reagime ku rrëfen marrëdhënien e vet të fshehtë me këngëtaren e famshme duke treguar kështu se mes tyre, kishte pasur diçka më shumë nga sa dukej.

“Ne donim të ishim bashkë përgjithmonë, por pasi Whitney firmosi një kontratë të rëndësishmë diskografike, vendosi t`i jepte fund lidhjes. Diva, që atëherë nuk ishte bërë ende e tillë, i dhuroi mikes së saj një bibël, e i tha se nuk mund të kishin më raporte intime.Nëse njerëzit do ta zbulonin historinë tonë, do ta përdornin kundër nesh. Kështu ishin gjërat atëherë, “ thotë Robyn, që pavarësisht të gjithave, vendosi t`i qëndronte në krah si shoqe, dhe ta gjente qetësinë e saj tek heshtja.

Për herë të parë ato ishin takuar në vitin 1980 në një kamp veror në New Jersey, kur Robyn ishte ishte 19 vjeç, dhe Whitney dy vjet më e vogël. “Kishte shumë paragjykime në ato vite“, kujton Robyn./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: