Connect with Us

Do t’ju pushtojë zemrën tuaj/ 3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë shpirtin binjak në dhjetor 2019

Life Style

Do t’ju pushtojë zemrën tuaj/ 3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë shpirtin binjak në dhjetor 2019

Publikuar

-

Dashuria e bën jetën më të bukur . Kush nuk dëshiron të dashurojë dhe të dashurohet në këmbim? Ndërsa po shkojmë drejt përfundimit të vitit 2019 le të shohim se si do të jete dashuria për keto 3 shenja te zodiakut deri ne fund te vitit 2019.  A do të jetë plot aventura apo do të kërkojë më shumë nga koha juaj? Lexoni më poshtë për të ditur më shumë.

Dashi

Do të keni shumë mundësi romantike pa dyshim por mbase zemra juaj është më e interesuar për të formuar  karrierën.Kështu që, nëse jeni beqarë, atëherë mund të humbni disa mundësi për romancë. Venusi do të vizitojë sektorin tuaj dashurinë e vërtetë ne fund te muajit nentor, dhe në këtë mënyrë do të ju ndihmojnë në çështjet e zemrave. 

Gaforrja

Kjo është koha e duhur të filloni lidhje serioze. Njohja e re mbase ju tingëllon jopremtuese, mirëpo nga dita në ditë do të jeni gjithnjë e më të dashuruar. Në çdo takim simpatitë do të rriten, mirëpo se si do të zhvillohen gjërat, varet vetëm nga ju.

Demi

Do të ndodhë kur më së paku prisni. Ai person do të shfaqet vetë dhe do ta pushtojë zemrën tuaj. Kjo nuk do të jetë romancë e zakonshme, do të shndërrohet në diçka shumë të madhe!

Virgjëresha

Te ju dashuria nuk do të vijë vetvetiu. Duhet patjetër duhet të jeni më aktiv që të silleni dhe të njihni njerëz. Shkoni në vende ku mbahen tubime të mëdha, sepse mu atje vend ju pret personi i ëndrrave tuaja./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE