Connect with Us

Flori Mumajesi publikon këngën e re/ Do t’iu prekë zemrat të gjithë të dashuruarëve

Showbizz

Flori Mumajesi publikon këngën e re/ Do t’iu prekë zemrat të gjithë të dashuruarëve

Publikuar

-

Kantautori i njohur Flori Mumajesi është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor pas një pause të gjatë.

Këngëtari paralajmëroi dy projekte të bukura muzikore dhe njërin prej tyre sapo e ka publikuar.

Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe do të jetë patjetër kolona zanore e të gjithë të dashuruarve. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Ulkonja e zezë e Labërisë dhe ujqërit e dëborës/ Venue Club tërbohet fare

Publikuar

-

Nga

Venue Club është opisioni më i mirë për të kaluar mbrëmjet argëtuese nën shoqërinë e muzikës live.  Me performancat live të këngëtareve më të mirë të muzikës shqiptare si Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti, të cilët dinë të ngrejnë zemrat e publikut në peshë dhe të dhurojnë show të paparë. Një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”/ Genta Ismajli nuk i kursen fjalët e dashurisë ndaj partnerit të saj turk

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli, para pak ditësh u surprizua nga i dashuri i saj, Hysen, ku ky i fundit i kishte bërë një dedikim mjaft romantik duke i shkruajtur “Të dua Genta” në urën e Bosforit. Më pas biznesmeni turk i ka propozuar në një jaht luksoz, siç duket nga fotot që qarkulluan në rrjet. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

U tërhoq nga Kënga Magjike dhe sonte do të jetë në emisionin e Luana Vjollcës/ Besa Kokëdhima i sqaron të gjithë për pjesëmarrjen

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë Besa Kokëdhima bëri të ditur se ishte tërhequr nga festivali Kënga Magjike pasi nuk mund të këndonte kur bashkëatdhetarët e saj po vuanin nga fatkeqësia që shkaktoi tërmeti. Sonte në mbrëmje Luana Vjollca ka vendosur të rikthejë puntatën që ishte përgatitur për festat e nëntorit por nuk u transmetua në shenjë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Bukuri përrallore/ 20 fotografitë e ikonave më të famshme të viteve ‘60

Publikuar

-

Nga

Vitet gjashtëdhjetë ishte një kohë kur vajzat e reja kishin një stil shumë ndryshe nga ai i ditëve të sotme. Ju pëlqenin ngjyrat dhe nuk kishin frikë të tregonin veten ashtu siç ato dëshironin. Brigght Side rikthen në kohë disa nga ikonat e bukurisë që ishin frymëzim për shumë gra e vajza dhe bën një […]

LEXO TE PLOTE