Connect with Us

Flori Mumajesi publikon këngën e re/ Do t’iu prekë zemrat të gjithë të dashuruarëve

Showbizz

Flori Mumajesi publikon këngën e re/ Do t’iu prekë zemrat të gjithë të dashuruarëve

Publikuar

-

Kantautori i njohur Flori Mumajesi është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor pas një pause të gjatë.

Këngëtari paralajmëroi dy projekte të bukura muzikore dhe njërin prej tyre sapo e ka publikuar.

Kënga titullohet “Thjesht të du” dhe do të jetë patjetër kolona zanore e të gjithë të dashuruarve. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lidhja me biznesmenin turk/ Genta Ismajli “braktis” Shqipërinë, ja çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, prej kohësh është në një lidhje dashurie që u zbulua vetëm së fundmi në media. Partneri i Gentës është një biznesmen turk me emrin Husen, 39 vjeç dhe ka biznese në Turqi e Zvicër. Kjo është edhe arsyeja pse Genta shihet shpesh në Turqi. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do bëhesh pishman që ke lindur”/ I keqpërdorin fotot, moderatorja shpërthen publikisht

Publikuar

-

Nga

Ajo është tashmë moderatorja më e përfolur në showbizzin shqiptar për shkak të jetës së saj personale. Por së fundmi Dajana Shabani ka zbuluar se fotot e saj janë keqpërdorur nga një tjetër person dhe në një postim në Instastory, Shabani ka publikuar një foto ku shihet ajo në aplikacionin “Tinder”, aplikacion ku kërkohen partnerë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë. Këngëtarja e njohur prej kohësh ka treguar se vuan nga probleme shëndetësore që e detyrojnë të anulojë edhe […]

LEXO TE PLOTE