Connect with Us

FOTO/ Dafina Zeqiri provokon me të pasmet/ Këngëtarja ndez rrjetin me foton e fundit

Showbizz

FOTO/ Dafina Zeqiri provokon me të pasmet/ Këngëtarja ndez rrjetin me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja e famshme shqiptare Dafina Zeqiri nuk ndalet së provokuari me fotot e saj.

Dafina ka publikuar së fundi një foto në Instagram ku shfaqet tejet seksi dhe provokuese teksa tregon të pasmet.

Ndërkohë Dafina po shijon suksesin e radhës të bashkëpunimit me reperin Varrosi, me këngën “Ring ring”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

4 ditë më parë humbi babain/ Dojna Mema bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë

Publikuar

-

Nga

4 ditë më parë moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain. E përpos kësaj humbje të madhe ajo ka gjetur kurajon të rikthehet në ekran me emisionin “Pop Culture.” E veshur me të zeza, ajo kishte zgjedhur një mënyrë mjaft prekëse për të rikujtuar të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Vajzat e showbizit që çmendën meshkujt këtë javë/ Njihuni me bukuroshet e “pamëshirëshme” të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Rrjeti gjigand social Instagram, tashmë është bërë mjeti kryesor i teknologjisë ku të famshmet e shfrytëzojnë për të qëndruar vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Kjo javë ka qenë tepër e “nxehtë”, dhe Instagrami ka qenë i mbushur me foto seksi dhe joshëse nga modelet e njohura. Plot të famshme publikuan fotografi provokuese, të cilat morën […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ekskluzive- Aurela Gaçe surprizon bashkëshortin e saj për ditëlindje/ Qindra njerëz këndojnë një zëri këngën kushtuar gjysmës së saj

Publikuar

-

Nga

Aurela Gaçe është një nga divat e muzikës shqiptare dhe adhurohet nga mijëra fansa. Një vullkan i vërtetë në skenë Aurela, ka dhuruar një shoë të mrekullueshëm në “Venue club”. Siç e dimë të gjithë Aurela prej vitesh është e martuar me Skerdin me të cilin ka dy vajza, Grace dhe Abigail. Ditën e djeshme […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO-Aurela Gaçe dhe vëllezërit Prifti ngrenë në peshë “zemrat” e publikut/ Performojnë për herë të parë himnin e dytë të shqiptarëve

Publikuar

-

Nga

Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë risjellë në skenë një nga këngët më patriotike “Për ty atdhe”. Kjo këngë është quajtur si një himn i dytë për Shqipërinë dhe është risjellë në mënyrën më të bukur nga Aurela dhe vëllezërit Prifti. Kjo ka krijuar një atmosferë shumë të zjarrtë dhe ka […]

LEXO TE PLOTE