Connect with Us

Foto-Modelja e njohur “shkrin akujt” me fotot e nxehta/ Olivia Culpo pozon me bikini

Showbizz

Foto-Modelja e njohur “shkrin akujt” me fotot e nxehta/ Olivia Culpo pozon me bikini

Publikuar

-

Foto-Modelja e njohur “shkrin akujt” me fotot e nxehta/ Olivia Culpo pozon me bikini

Modelja e njohur Olivia Culpo është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj.

Së fundi 27 vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me linjat e saj seksi. E veshur me një palë bikini ngjyrë mente, Olivia ka shkëlqyer.

Gjithashtu është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 4.4 milionë ndjekës, me të cilët ndan foto tejet seksi dhe provokative.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Jo vetëm Kim Kardashian/ Bisha ruse sfidon Demi Rose, fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhet me seks-simbolin, Kim Kardashian, dhe formave të saj bombastike dhe tepër seksi. Por nuk është vetëm sfiduesja e Kim Kardashian, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Hiri i perëndisë”/ Grace feston 8 vjetorin e lindjes, Aurela Gaçe bën dedikimin e veçantë për të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Aurela Gaçe e ka treguar gjithnjë se ka një lidhje shumë të ngushtë me dy vajzat e saj. Sot për këngëtaren është një ditë shumë e rëndësishme, pasi si sot e 8 vite më parë ka ardhur në jetë vajza e saj Grace. Këtë gëzim Aurela e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Do të habitesh sa larg mund të çoj”/ Aktorja e famshme jep mesazhin e fortë për gratë

Publikuar

-

Nga

Aktorja e famshme e telenovelave Maite Perroni është një nga personazhet më të dashur dhe të ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit e saj mesazhe shumë motivuese dhe sidomos për gratë. Së fundi ajo ka publikuar një foto ku duket shumë sensuale dhe tregon se për të patur sukes nuk ka […]

LEXO TE PLOTE