Connect with Us

Foto-Modelja e njohur “shkrin akujt” me fotot e nxehta/ Olivia Culpo pozon me bikini

Showbizz

Foto-Modelja e njohur “shkrin akujt” me fotot e nxehta/ Olivia Culpo pozon me bikini

Publikuar

-

Modelja e njohur Olivia Culpo është një nga vajzat më seksi të showbizit të huaj.

Së fundi 27 vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me linjat e saj seksi. E veshur me një palë bikini ngjyrë mente, Olivia ka shkëlqyer.

Gjithashtu është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron më shumë se 4.4 milionë ndjekës, me të cilët ndan foto tejet seksi dhe provokative.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Momente paniku në mes të emisionit/ Këngëtarja e famshme humbet ndjenjat

Publikuar

-

Nga

Një nga emisionet më të ndjekura dhe të pëlqyera, American Idol do të zhvillojë episodin e tij të 18 këtë të dielë. Gjatë emisionit ka patur një rrjedhje gazi dhe këngëtarja e famshme Katy Perry e cila është edhe një nga anëtaret e jurisë është shprehur se ndihej shumë keq dhe si për pasojë ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Videoja e 9 vjeçarit që tronditi rrjetin/ Vesa Luma ndan me ndjekësit historinë e saj personale

Publikuar

-

Nga

Videoja virale ku një djalë 9 vjeçar bullizohet në shkollë ka tronditur rrjetin. I dëshpëruar dhe i mërzitur për këtë fakt ai i kërkonte të ëmës një litar që mbyste veten pasi shokët e bullizonin për shkak se vuante nga nanizmi. E gjetur në një situatë të vështirë, e ëma publikon në internet videon e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bërtita, më hyri dikush në shtrat”/ Zef Deda tregon incidentin e natës së parë të martesës

Publikuar

-

Nga

Zef Deda është një nga aktorët më të mëdhenj të humorit i cili i ka dhuruar njerëzve shumë të qeshura. I ftuar në emisionin “Rreze dielli”, aktori ka treguar se mbështetja më e madhe në karrierën e tij ka qenë bashkëshortja e tij Roza. Gjatë intervistës aktori ka treguar dhe incidentin që krijoi vetë natës […]

LEXO TE PLOTE