Connect with Us

FOTO-Një Barbie me të pasme gjigante/ Demi Rose tërbon rrjetin me foton e fundit

Showbizz

FOTO-Një Barbie me të pasme gjigante/ Demi Rose tërbon rrjetin me foton e fundit

Publikuar

-

Mbretëresha e Instagramit Demi Rose i ka çmendur të gjithë ndjekësit e tij me foton e fundit.

Modelja më e ndjekur e Instagramit është shfaqur tejet e nxehta teksa ka ekspozuar pikën e saj në të fortë, të pasmet.

E veshur me bikini të verdhë dhe bjonde, Demi rose duket si një kukull Barbie.

“Është më mirë këtej”, shkruan bukuroshja krahas fotos që ka nxitur imagjinatën e meshkujve.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

4 ditë më parë humbi babain/ Dojna Mema bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë

Publikuar

-

Nga

4 ditë më parë moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain. E përpos kësaj humbje të madhe ajo ka gjetur kurajon të rikthehet në ekran me emisionin “Pop Culture.” E veshur me të zeza, ajo kishte zgjedhur një mënyrë mjaft prekëse për të rikujtuar të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Vajzat e showbizit që çmendën meshkujt këtë javë/ Njihuni me bukuroshet e “pamëshirëshme” të Instagramit

Publikuar

-

Nga

Rrjeti gjigand social Instagram, tashmë është bërë mjeti kryesor i teknologjisë ku të famshmet e shfrytëzojnë për të qëndruar vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Kjo javë ka qenë tepër e “nxehtë”, dhe Instagrami ka qenë i mbushur me foto seksi dhe joshëse nga modelet e njohura. Plot të famshme publikuan fotografi provokuese, të cilat morën […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ekskluzive- Aurela Gaçe surprizon bashkëshortin e saj për ditëlindje/ Qindra njerëz këndojnë një zëri këngën kushtuar gjysmës së saj

Publikuar

-

Nga

Aurela Gaçe është një nga divat e muzikës shqiptare dhe adhurohet nga mijëra fansa. Një vullkan i vërtetë në skenë Aurela, ka dhuruar një shoë të mrekullueshëm në “Venue club”. Siç e dimë të gjithë Aurela prej vitesh është e martuar me Skerdin me të cilin ka dy vajza, Grace dhe Abigail. Ditën e djeshme […]

LEXO TE PLOTE