Connect with Us

FOTO-Reperja me famë botërore prezanton sozinë e saj/ Ngjashmëria e tyre është e “frikshme”

Showbizz

FOTO-Reperja me famë botërore prezanton sozinë e saj/ Ngjashmëria e tyre është e “frikshme”

Publikuar

-

Reperja me famë botërore Iggy Azzalea ka publikuar singelin e saj më të ri Lola një bashkëpunim me yllin në ngritje Alice Charter.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje në këtë klip ka qenë ngjashmëria mes dy protagonistev, Iggy dhe Alice.

Me të njëjtën pamje dhe veshja, fansat e saj janë konfuzuar për të gjetur ndryshimin mes tyre. Nga pamjet ky është klipi më shumëngjyrësh që kishim parë ndonjëherë dhe mund të themi që Iggy Azzalea do të korrë shumë suksese me këtë klip.

Kujtojmë që pak kohë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të reperes ku shfaqej nudo dhe të gjthë nisën ta kritikonin.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

A ia ngre nervat Luana Vjollcës?/ Fifi imiton moderatoren në emision

Publikuar

-

Nga

Fifi është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo ka arritur që në pask kohë të ketë një sukses shumë të madh dhe këngët e saj kanë marrë shumë klikime në Youtube Një ditë pas festivalit “Kënga Magjike” që u mbajt mbrëmë, këngëtarja Fifi ishte e ftuar në emisionin e Top Channel, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Tayna i bën vetes dhuratën luksoze/ Kap shifrat mbi 70 mijë euro

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është një nga personazhet  që po korr shumë sukeses në muzikë dhe një nga më të kërkuarat në koncerte. Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momentet të rëndësishme të karrierës së saj si dhe momentet nga jeta […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Manipulim, mashtrim dhe urrejtje/ Stefi Prifti zbulon intrigat dhe klanet në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Endri dhe Stefi Prifti morën pjesë në këtë edicion të Këngës Magjike me një këngë që transemtonte një mesazh shumë të rëndësishëm. Kënga e titulluar “Zemra ime është gjallë” nga vëllezërit korçarë u pëlqye dhe u duartrokit shumë nga publiku. Pas përfundimit të festivalit Stefi Prifti ka reaguar duke treguar për mënyrën e votimit dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Një dashuri e hershme/ Camila Cabello rrëfen fillimet e lidhjes me Shawn Mendes

Publikuar

-

Nga

Camila Cabello dhe Shawn Mendes krijuan së bashku një nga bashkëpunimet më të suksesshme të kësaj veer siç ishte Senorita. Pas publikimit të këngës fansat e tyre nisën të aludonin se mes tyre kishte një histori dashurie dhe kështu rezultoi. Camila dhe Shaën bënë të ditur se ishin bashkë vetëm pak muaj më parë. Gjatë […]

LEXO TE PLOTE