Connect with Us

Horoskopi nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Do të keni një aftësi për të marrë një nga talentet tuaja të fshehura imagjinare dhe ta shndërroni atë në diçka që mund t’ju sjellë dobi në mënyrë profesionale.

Demi

Sot Neptuni do të bëjë një lidhje mbështetëse për Saturnin duke ju lejuar të ndani mençurinë që keni fituar nga reflektimi i zhytur në mendime.

 

Binjaket

Ndërsa Saturni do të bëjë një lidhje të bukur me Neptunin mund të përjetoni lehtësim financiar, siç është sigurimi i një investitori për të gjetur një biznes.

 

Gaforrja

Me siguri do të gjeni një lehtësim në një partneritet edhe pse mund të përballeni me testime dhe kufizime. Shtë e rëndësishme që asnjëri prej jush nuk dëshiron të heqë dorë.

 

Luani

Ju mund të gjeni zgjidhje praktike për një shqetësim shëndetësor ose dilemë dhe pasi të zbatoheni simptomat tuaja mund të zhduken me magji.

 

Virgjeresha

Saturni do të bëjë një lidhje me Neptun, tani në sektorin tuaj të partneritetit. Ju dhe i dashuri juaj do të shihni se sa e bekuar jeni që keni njëri-tjetrin.

 

 

Peshorja

Sot mund të ndjeni një nivel të caktuar shpërblimi ose kënaqësie kur bëhet fjalë për jetën tuaj në shtëpi. Tani ka stabilitet prandaj shijojeni.

 

 

Akrepi

Nëse keni ëndërruar përpjekje artistike, mund të vendosni të filloni ta materializoni atë. Ajo që krijoni do të qëndrojë në provën e kohës.

 

 

Shigjetari

Ju mund të dëshironi të investoni në pasuri të paluajtshme ose të bëni punë strukturore në shtëpinë tuaj, pasi mund të gjeni ose opsionin e përfitimit financiar afatgjatë.

Bricjapi

Nëse keni nevojë për dikë për të bërë diçka ose jeni duke kërkuar një kompromis saktësisht se si përçoni dëshirën tuaj do t’ju ndihmojë të arrini atë që dëshironi.

 

Ujori

Ju mund të kuptoni se nëse kaloni kohë duke zhvilluar një nga talentet që zakonisht mbani private, mund ta shndërroni atë në një paravendës të vërtetë.

 

Peshqit

Ju mund të frymëzoheni për të marrë një rol udhëheqës në një grup. Ju keni fituar respektin dhe admirimin që po ndjeheni tani ta shijoni./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Thyen tabutë në gjithë botën/ Zbuloni meshkujt e famshëm që lyejnë thonjtë dhe nuk e kanë aspak problem

Publikuar

-

Nga

Thonj me ngjyra nga më e rënda tek më të lehtat. Duket se edhe meshkujt e famshëm janë fiksuar me lyerjen e thonjve dhe të duken gjithashtu shumë burrëror. “Mendoj se burrat duhet të jenë të lirë të lyejnë thonjtë pa u ndjerë femërorë,” tha reperi A$AP Rocky për Vogue, teksa thonjtë i kishte të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

1 miliard dollarë fitime/ I la mbrapa filmat e tjerë, “Joker” thyen rekordin e rradhës

Publikuar

-

Nga

Filmi i cili mezi u prit nga të gjithë, ka thyer sërish një rekord tjetër. “Joker” kaloi shumën prej 1 miliard dollarësh në tregun global të shitjes së biletave këtë fundjavë, duke u bërë filmi i parë me vlerësimin R që arrin një gjë të tillë. Vlerësimi R në Shtetet e Bashkuara kërkon që çdo […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

VIDEO-“A keni ende guximin të pini duhan?”/Kishte pirë cigare për 30 vite rresht,pamjet e mushkërive të nxira bëjnë xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

A e keni menduar ndonjëherë se si duken mushkëritë tuaja pas pirjes së cigareve pothuajse cdo ditë? Këtë na e kanë treguar disa mjekë në një spital në Kinë , ku kane zbuluar pamjet tronditëse të një personi që kishte pirë cigare për 30 vite rresht dhe sipas videos mushkritë e pacientit ishin si qymyr në […]

LEXO TE PLOTE