Connect with Us

Ju nxjerrin nga jeta e tyre pa u menduar dy herë/ Zbuloni 4 shenjat e horoskopit që nuk “dinë” të falin

Kuriozitete

Ju nxjerrin nga jeta e tyre pa u menduar dy herë/ Zbuloni 4 shenjat e horoskopit që nuk “dinë” të falin

Publikuar

-

Ndërsa falja është hyjnore, sipas disa filozofëve, ka dhe nga ata që janë të aftë për të , por ka edhe disa njerëz që nuk munden, në asnjë rrethanë, të falin. Nëse dikush ka bërë një gabim i jepet mundësi për ta rikuperuar, por këto 3 shenja nuk mendojnë aspak ashtu.

Bricjapi

Bricjapi është një shenjë e vështirë  sepse kur janë në humor, askush nuk është i sigurt nga zemërimi i tyre. Midis nevojës së tyre për të ulur njerëzit kur ata janë duke kaluar një ditë të keqe dhe mentalitetit te tyre negativ , pasi të keni gjetur veten në krye të listës së “idiotëve” të Bricjapit, nuk do të tërhiqeni kurrë prej saj.

Luani
Askush nuk mund të cënojë lirinë e një Luani.Pavarësisht se mund t’ju dojë me shpirt, Luani nuk shkel dot dy herë në të njëjtin vend. Ata besojnë se pas asaj që kaluan do të gjejnë diçka më të mirë.

Binjakët
Ndonëse bëhen pishman për çdo gjë, Binjakët nuk mendohen dy herë për ish-in. Binjakët urrejnë të falin dhe nuk duan te gjejnë një rrugë të mesme.

Demi
Nëse mendoni se të lindurit në shenjën e Demit janë zemërgjerë si zakonisht, në lidhje nuk falin.Ata nuk harrojnë asnjëherë si i ka bërë ish-patrneri të ndihen. Nëse thyeni besimin Demët ju nxjerrin nga jeta pa u menduar dy herë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

8 mitet rreth gjumit që dëmtojnë shëndetin/ Ja veprimet që nuk duhet të bëni para se të flini

Publikuar

-

Nga

1/3 e jetës njerëzit e kalojnë në gjumë. Përveç kësaj gjumi ka mbetur ende një dukuri misterioze. Gjithsesi ne dimë që gjumi është i lidhur ngushtë me mirëqenien tonë, humorin dhe shëndetin. Një natë me një gjumë të keq do t’iu bëjë të ndiheni tejet i lodhur ende pa nisur ditën. Por privimi kronik i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

VIDEO- Një bukuri e jashtëzakonshme/ Ky është një nga destinacionet më mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Liqeni Barracuda ose liqeni Luluyuan  është kthyer në një nga vendet më të bukura në botë. Ky liqen ndodhet në ishullin Coron në Filipine. Është i njohur për termoklinën e tij, pasi e ndryshon disa herë temperaturën e trupit nën ujë. Liqeni përmban të dy llojet e ujërave, të ëmbël dhe të kripur. Gjithashtu është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Bie poshtë miti se kafeja të lë pa gjumë/ Zbuloni dy faktorët negativë që iu lënë zgjuar gjithë natën

Publikuar

-

Nga

Hulumtimet e reja të botuara nga në revistën Sleep, sugjerojnë se për të bërë një gjumë sa më të mira gjatë natës duhet të shmangni pirjen e duhanit apo alkoolin të paktën pak orë para se të flini. Studiuesit thonë se kjo gjë mund të ndihmojë në cilësinë dhe sasinë e gjumit. Disa studime të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Instagram vjen me ndryshimin e radhës/ Përdoruesit do të duhen të plotësojnë këtë kërkesë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Instagram do të vijë me një ndryshuim në regjistrimin e accounteve. Rrjeti social do të kërkojë si një të dhënë shtesë ditëlindjen e çdo përdoruesi që do të hapë një adresë në Instagram. Kjo është një mënyrë që Instagram kërkon të njohë më tepër përdoruesit e tij. Kjo e dhënë nuk do të verifikohet por […]

LEXO TE PLOTE