Connect with Us

Kaney West është gati të bëjë gjithçka për tu bërë president/ Reperi do të kandidojë për postin në vitin 2024

Showbizz

Kaney West është gati të bëjë gjithçka për tu bërë president/ Reperi do të kandidojë për postin në vitin 2024

Publikuar

-

Reperi me famë botërore Kanye West është i vendosur për të kandiduar për postin e presidentit të SHBA-ve në vitin 2024.

Gjatë një interviste për “Fast Company’s Innovation Festival”, reperi ka treguar se është gati të ndryshojë dhe identitetin e tij për tu bërë president.

“Kur njerëzit thonë se është budallallëk ta quash veten miliarder, unë them se mund ta ndryshoj emrin tim në Miliarderi Gjeni Kristian Kanye Ëest për një vit derisa të kuptoni saktësisht se çfarë është.

Do të jetë në targë”, ka thënë Kanye. Ëest ka shtuar se nëse do të zgjidhej si president do të krijonte shumë vende pune. “Unë nuk do të vrapoj do të ecë.

Ata po thonë se Kanye është i çmendur, një në tre afrikano-amerikanë ndodhen në burg dhe gjithë personazhet e famshëm janë në burg, sepse ata nuk mund të thonë asgjë, sepse janë shumë të frikësuar”, ka shtuar reperi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: