Connect with Us

Mban mend çdo detaj të lidhjes së tyre/ Këngëtarja shqiptare “merr në pyetje” bashkëshortin

Showbizz

Mban mend çdo detaj të lidhjes së tyre/ Këngëtarja shqiptare “merr në pyetje” bashkëshortin

Publikuar

-

Këngëtarja Julka Gramo ka ndarë me ndjekësit dhe fansat e saj një video ku shfaqet së bashku me bashkëshortin e saj, të cilin duket se po e merr në pyetje mbi detajet më të rëndësishme të marrëdhënies së tyre 18 vjeçare.

Një nga pyetjet e “hetueses” Julka ishte mbi puthjen e parë.

“Kur burrin e pret një breshëri pyetjesh sa hap sytë🤣 Ja se si e mban mend @andygramm puthjen tonë të parë”, shkruan Julka. Kulmi arrin kur Andi ngatërron sesa vite kanë bashkë dhe thotë se i është fiksuar 17-ta në vend të 18-ës.

Ai kujton se kanë plot 17 vjet bashkë, por aty është Julka për ta korrigjuar, pasi ajo mban mend çdo gjë me detaje./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julka Gramo (@julkagramo) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

U nda nga jeta pak muaj më parë/ Bashkëshorti i Salome i bën urimin për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Aktorja e famshme e telenovelave Edith Gonzales u largua nga jeta pak muaj më parë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Vdekja e saj ishte një lajm i hidhur për të gjithë audhuresit pasi me rolet e shumta Edith kishte krijuar shumë fansa. Ajo la pas bashkëshortin dhe vazjën 15 vjeçare. Ditën e djeshme […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Liberta Spahiu bën veprimin e papritur/ Kërcen me këngën e ish të dashurit

Publikuar

-

Nga

Liberta Saphiu është mjaft e komentuar për lidhjen e saj para disa vitesh me reperin Getoar Selimi. Pas ndarjes moderatorja tregoi dhe shkakun e prishjes së marrëdhënies duke thënë se kishin mosmarrëveshje për punën e saj si gazetare. Pavarësisht gjithë atyre që kanë ndodhur, me veprimin e fundit Liberta ka treguar se tashmë gjithçka i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Unaza e “dyshimtë” në gishtin e Luana Vjollcës/ Moderatorja fejohet në fshehtësi?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca është përfolur prej vitesh për një lidhje dashurie me menaxherin e vipave Krenar Çoçajn. Duket se çifti kanë vendosur të marrin hapin e rëndësishëm për lidhjen e tyre. Dyshimet se Luana dhe Krenari mund të jenë fejuar, i ngre unaza në gishtin e fejesës së moderatores e cila e ka ekspozuar shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kafshon duart që e kanë ushqyer”/ Aurela Gaçe jep mesazhin reflektues

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka ndarë në rrjetet sociale një postim që ka të bëjë me reflektimin dhe gabimet që bëjmë në situata të ndryshme. Egoizmi, Mosrespekti dhe Mirësjellja janë në qendër të këtij mesazhi reflektues. “20 vjeç e kaq manipulues situatash. Imagjino kur të rritet. 20 e pak vjet e thotë Unë Unë…Imagjino […]

LEXO TE PLOTE