Connect with Us

Modelja e njohur habit ndjekësit me deklaratën: “Dua të bëj s*ks me burrin pas lutjes”

Showbizz

Modelja e njohur habit ndjekësit me deklaratën: “Dua të bëj s*ks me burrin pas lutjes”

Publikuar

-

Modelja e njohur Ashley Graham i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj në emisionin  e Ellen. Ajo ka pranuar se i pëlqen të bëjë seks pasi lutet së bashku me bashkëshortin e saj Justin Ervin.

Modelja 32-vjeçare, e cila është në pritje të një djali, shpjegoi se ndjen diçka të fuqishme ’kur ajo dhe burri i saj, 31 vjeçar, bëhen bashkë për t’u lutur.

Më tej modelja është shprehur: ‘Kur Justin dhe unë kemi netët e lutjes, më pëlqen të bëj meditime dhe lutje dhe kështu vepron edhe ai, por kur i bëjmë bashkë, ndjehet më i fuqishëm.

‘Dhe në atë fuqi, kur po lutemi, është si, “Oh, s ** t. Oh, oh, a e ndjeni atë?” Dritat ulen, muzika e adhurimit rritet lart dhe ne jemi si, ‘Përshëndetje!’

‘Gjëja tjetër që ju e dini – pasi të lutemi,’ është përparësi – ne e shqyejmë atë! Është një përvojë e shkëlqyeshme pasi është një urë lidhëse mes aspektiot fizik dhe shpirtëror. ‘/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Do të jetë madhështore”/ Kylie Jenner zbulon detaje për festën e ditëlindjes së Stormit

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner ka treguar se tashmë ka nisur përgatitjet për festën e vajzës së saj Stormi. Miliarderja ka zbuluar se kjo do të jetë një festë madhështore që shumë prej nesh nuk e kanë parë as në ëndërr. Ditëlindja e saj e parë ishte një botë e mbushur plot personazhe të njohura ku mbizotëronte ngjyra […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Më mirë se 20 vite më parë”/ Jennifer Lopez zbulon komentet pas sfilatës me fustanin Versace

Publikuar

-

Nga

Ikona e muzikës botërore Jennifer Lopez ka dhënë një spektakël në New York në Rockefeller Studio. 50 vjeçarja ka kujtuar momentet ikonike ku është shfaqur e veshur me fustanin e famshëm të Versace. Para se të niste performancën e saj, Jennifer ka bërë një monolog të shkurtër duke u kthyer në vitin 2000 ku dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTOT-Mosha është thjesht një numër për të/ Pamela Anderson çmend me fizikun e saj

Publikuar

-

Nga

Pamela Anderson është një nga ikonat e modelingut. 52 vjeçarja vazhdon ende të jetë një nga femrat më seksi në botë. Së fundi ajo i është përkushtuar çështjes për mbrojtjen e kafshëve por ka treguar se nuk i ka humbur ende aftësitë e saj të modelimit. Ikona e Beywatch është shfaqur shumë seksi teksa ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Të njoha kur askush nuk më konsideronte”/ Pasi fitoi Këngën Magjike, Flori Mumajesi ka dy fjalë për Eneda Tarifën

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Eneda Tarifa rrëmbeu çmimin e parë të festivalit Kënga Magjike. Eneda u paraqit me një këngë të kompozuar dhe realizuar ngë kantautori Flori Mumajesi. “Ma zgjat dorën”, titullohet kënga që u shpall fituese e këtij edicioni të “Këngës Magjike” Ditën e sotme Flori Mumajesi i ka dedikuar disa fjalë këngëtares Eneda […]

LEXO TE PLOTE