Connect with Us

“Mund të lexojnë mendimet”/ 10 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Peshqve

Life Style

“Mund të lexojnë mendimet”/ 10 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Peshqve

Publikuar

-

Peshqit janë një shenjë Uji dhe si e tillë kjo shenjë e zodiakut karakterizohet nga empatia dhe aftësia e shprehur emocionale. Ata janë shumë miqësorë, kështu që shpesh e gjejnë veten në një shoqëri me njerëz shumë të ndryshëm. Ata janë bujarë, të dhembshur dhe jashtëzakonisht besnikë dhe të kujdesshëm .

Ja disa fakte interesante për Peshqit:

1: Seksualiteti i Peshqve është ai që është i drejtuar nga fantazia, shpirtërore, emocionale dhe herë pas here, krijuese.

2: Peshqit duken të ëmbël dhe të ndrojtur por ato kanë një anë shumë të egër dhe varen nga çdo gjë.

3: Mos bëni gabim, një grua Peshk, nëse zhgënjehet, nuk do të hezitojë të mashtrojë.

4: Një Peshq thjesht dëshiron të të bëjë të lumtur.

5:Peshqit dalin gjithmonë përpara!

6: Peshqit duan të ndjehen të dashur.

7: Simpatia e Peshqve është infektive.

8: Në mënyrë tipike njerëzit ndjehen të qetë dhe në shikim të parë i shohin Peshqit si të qetë dhe të rezervuar por duke folur më tej ata ndjehen si në shtëpi me ta.

9: Peshqit mund të lexojnë mendimet tuaja dhe ata kanë qenë duke vëzhguar energjinë tuaj, gjendjen shpirtërore dhe gjuhën e trupit që kur keni hapur derën.

10: Një Peshk gjithmonë mendon për të ardhmen, në çdo situatë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE