Connect with Us

Ndryshime në reality shown më të ndjekur në botë/ Çfarë po ndodh me motrat Kardashian?

Showbizz

Ndryshime në reality shown më të ndjekur në botë/ Çfarë po ndodh me motrat Kardashian?

Publikuar

-

“Keeping up with Kardashians” është një nga reality showt më të ndjekur në botë. Familja Kardashian ka korrur shumë sukses falë këtij show.

Së fundi në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se njëra nga motrat Kardashian ka vendosur të largohet nga show.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Kourtney gjatë një interviste me “Entertainment Tonight”, duke thënë: “Unë thjesht vendosa të kaloj më shumë kohë si nënë dhe të drejtoj më shumë energjinë time atje. Nuk po them lamtumirë. Por unë mendoj se do të duhet të shihni më shumë në sezonin e ri, sezonin 18. Nuk po transmetohet akoma, por është duke u filmuar, tani, në këtë dhomë ”.

Kim dhe Khloé konfirmuan gjithashtu largimin e motrës së tyre nga shfaqja. “Ne e duam Kourtney -n dhe do të na mungojë çfarëdo që ajo vendos të bëjë, por njerëzit vijnë e shkojnë gjatë gjithë kohës në këtë familje. Ndihemi sikur është një derë rrotulluese, kështu që Kourtney mund të largohet dhe të kthehet. Të gjithë kthehen”, tha Khloé.

Kourtney ka qenë një nga “personazhet kryesore” në KUËTK për vite me radhë, kështu që shfaqja do të jetë padyshim shumë ndryshe pa të./

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ishte periudha më e vështirë”/ Vin Veli tregon momentin më të tmerrshëm të jetës së tij

Publikuar

-

Nga

Dj Vin Veli është komentuar shumë që prej ndarjes nga moderatorja Bora Zemani. Ai ka vijuar me karrierën e tij dhe ka qëndruar larg mediave prej kohësh. Së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ku ka tregua se çfarë ka ndodhur gjithë këto kohë në jetën e tij. Vin Veli ka rrëfyer […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam të dashur biznesmen”/ Iva Aliko zbulon “sekretin” nga jeta private

Publikuar

-

Nga

Prej vitesh Iva Aliko është përfolur për jetën private dhe lidhjen e saj me një ish deputet, emrin e të cilit nuk e zbuloi. Pak kohë më parë Iva ka treguar se është ndarë nga ish deputeti dhe tashmë është në një lidhje të re dashurie. Gjatë një interviste për “Bluetooth”, Iva ka treguar “sekretin” […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U përfol në skandalin e përgjimeve/ Ish e dashura e deputetit sqaron njëherë e mirë lidhjen me “Zogun e Tiranës”

Publikuar

-

Nga

Iva Aliko është një nga vajzat më të komentuara së fundi në shoëbizin shqiptar. Si rrallëherë Iva Aliko ka folur rreth çështjes së “Zogut të Tiranës” si dhe ka sqaruar përmendjen e emrit të saj në këtë situatë. Në një intervistë për “Bluetooth”, Iva ka treguar se nuk është aspak e përfshirë në çështjen e […]

LEXO TE PLOTE