Connect with Us

Ngjyra që do të mbizotërojë më shumë këtë sezon/ 5 kombinimet më të fantastike

Fashion

Ngjyra që do të mbizotërojë më shumë këtë sezon/ 5 kombinimet më të fantastike

Publikuar

-

Bezhë e çelët apo bezhë e errët? Në raste dyshimi më mirë t’i zgjedhim të dyja, sepse ky tonalitet i kafes do të jetë një nga ngjyrat ‘must’ të sezonit vjeshtë-dimër 2019-2020.

Një nga nuancat më ‘chic’ të paletës së ngjyrave, bezha do të jetë një prej ngjyrave ku do të mbështetemi këtë sezon dhe në muajt e ardhshëm do të vishemi nga koka tek këmbët me bezhë, duke i dhuruar sharm e dhe kombinimeve më të thjeshta, shkruan living.al

Nëse keni dyshime se sit a kombinoni bezhën, ja disa look ‘mix&match’ të thjeshta për t’u kopjuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Jennifer Lopez shfaqet më në formë se kurrë/ Tregon format në fustanin e ngushtë

Publikuar

-

Nga

Ata janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit që prej momentit që bënë publike fejesën e tyre vitin e kaluar. Çifti është shfaqur më në formë se kurrë dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë fotot e shkrepura nga paparacët. 50 vjeçarja dukej shumë trendy e veshur me një fustan […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Fotot- E përjashtuan nga klani Kardashian/ Jordyn Woods kopjon Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Tashmë ajo është jashtë klanit Kardashian dhe Jenner. Por influenca e tyre shihet në rrjetin social të Jordyn Woods e cila është shfaqur e veshur si Kim Kardashian. 22 vjeçarja ka veshur një fustan prej lëkurës së gjarprit njësoj si 39 vjeçarja Kim Kardashian një vit më parë. Ajo ka treguar linjat e saj bombastike […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ylli i televizionit më seksi se kurrë/ Fotot e saj të fundit po bëjnë namin në rrjetet sociale

Publikuar

-

Nga

India Reynolds është bërë e njohur në reality shown e famshëm Love Islands. Bukuroshja brune është kthyer në  një modele pasi reklamon bikini apo veshje të ndryshme intime. 29 vjeçarja ka çmendur ndjekësit teksa është shfaqur shumë seksi me të brendshme. India uk ka nguruar të tregojë linjat e saj perfekte. Për më tepër shihni […]

LEXO TE PLOTE