Connect with Us

“Nuk është më trupi i një 20-vjeçareje”/ Pas një heshtjeje të gjatë, Angelina Jolie pozon nudo dhe i rrëfen të gjitha

Showbizz

“Nuk është më trupi i një 20-vjeçareje”/ Pas një heshtjeje të gjatë, Angelina Jolie pozon nudo dhe i rrëfen të gjitha

Publikuar

-

Aktorja e cila është tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm, Angelina Jolie ka zgjedhur të guxojë pas një heshtjeje të gjatë në ekran dhe është zhveshur tërësisht nudo për një xhirim të guximshëm me revistën “Harpers Bazaar”.

Revista prestigjoze shkruan se :“Nuk është më trupi i një 20-vjeçareje, por është trup më i pjekur, krenar dhe sensual i një gruaje që në moshën 44-vjeçare përjetoi beteja fizike dhe emocionale, duke përfshirë këtu edhe divorcin nga Brad Pitt. Angelina Jolie së fundmi ka ardhur me disa foto nudo. Ajo është zhveshur në kopertinën e “Harper’s Bazaar”. E mbuluar vetëm nga një vello transparente, e cila nxjerr në pah format e saj, aktorja ka zbuluar veten për atë që është, brenda dhe jashtë. Në numrin e fundit të vitit 2019, revista e famshme e modës i ka kushtuar Angelina Jolies hapsirën e mjaftueshme për të treguar për veten e saj dhe të tregojë për gjashtë fëmijët, ish-burrin, angazhimin 10-vjeçar për të drejtat e grave dhe edukimin e grave dhe dëshirën për t’u larguar Shtetet e Bashkuara për të kaluar ndoshta në Afrikë. Angelina Jolie sot në moshën 44-vjeçare na thotë të gjithëve: “Mos harroni të jeni vetëvetja, pavarësisht se çfarë mund të pengojë aftësinë tuaj për të qenë i lirë”.

Jolie ka folur për jetën e saj pas divorcit, për fëmijët dhe angazhimet e saj.

“Do të doja që fëmijët e mi të rriten në botë. Do të më pëlqente të jetoja jashtë dhe do ta bëj këtë sapo ata të mbushin 18 vjec. Tani duhet të qëndroj atje ku babai i fëmijëve zgjedh të jetojë”. Përsa i përket ndarjes nga Brad Pitt ajo ka thënë: “Ajo pjesë e jona, që është e lirë, e egër, e hapur, kurioze mund të mbyllet nga jeta, nga dhimbja apo nga e keqja”, rrëfen ajo./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: