Connect with Us

“S’guxon robi të dalë prej shtëpie”/U kap mat duke puthur një femër tjetër, Stresi shpërthen kundër mediave

Showbizz

“S’guxon robi të dalë prej shtëpie”/U kap mat duke puthur një femër tjetër, Stresi shpërthen kundër mediave

Publikuar

-

Pak ditë më parë, reperi shqiptar shumë i komentuar për lidhjet e tij intime, tha se ishte ende i martuar me Keisin, pavarësisht lajmeve që po qarkullojnë lart e poshtë dhe mohoi edhe lajmet për tradhëti, teksa u shpreh se s’do t’ia bënte kurrë Keisit diçka të tillë.

Mirëpo, ditën e djeshme qarkulloi në rrjet një video ku reperi i njohur Stresi u kap ‘mat’ duke u puthur me një vajzë tjetër.

Menjëherë pas këtyre lajmeve, ai ka reaguar përmes një fotoje në ‘Instastory’, ku sipër lajmit që qarkulloi për vajzën ‘misterioze’, ai ofendon mediat rozë duke i quajtur fundërrina.

“Jeni shumë fundërrina ju media rozë ju q… listën e dasmës. S’guxon robi të dalë prej shtëpie”, shkruan Stresi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: