Connect with Us

Sharon Stone çmend rrjetin përsëri/ Rikrijon skenën e filmit “Basic Instict” në prani të djalit të saj

Showbizz

Sharon Stone çmend rrjetin përsëri/ Rikrijon skenën e filmit “Basic Instict” në prani të djalit të saj

Publikuar

-

Filmi “Basic Instinct” i vitit 1992 ishte një nga më shikuarit dhe të komentuarit për shkak të skenave të nxehta që përmbante.

Ikona e kinematografisë, Sharon Stone ishte aktorja kryesore që i çmendi të gjithë. Sot ajo është 61 vjeç dhe ka përsëritur të njëtën skenë si në filmin e njohur.

Sharon Stone rikrijoi momentin e kryqëzimit të këmbëve në Berlin, ku pranoi çmimin “Gruaja e Vitit” nga “GQ Awards”, “Women of the Year”, të enjten.

Aktorja, 61 vjeçe, i mahniti të gjithë e veshur me një fustan të zi të shkurtër, përfshi edhe djalin e saj adoleshent Roan Bronstein, 19 vjeç.

“Disa vjet më parë isha ulur në një skenë dhe regjisori im tha: “A mund të më japësh të brendshmet sepse duken në skenë dhe ti nuk duhet të kesh të brendshme, por ne nuk do të shohim asgjë”.

“Unë i thashë, ‘sigurisht’! Nuk e dija se ky moment do të ndryshonte jetën time”, u shpreh aktorja.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Anna” në versionin e Robert Berishës/ Këngëtari këndon këngën e ish bashkëshortes

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është kthyer tashmë në më të komentuarin e mediacve rozë për shkak të deklaratave të tij të forta. Që pas momentit ku deklaroi se ishte ndarë këngëtarja Nora Istrefi, Roberti ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. I ftuar në emisionin Soiree Roberti ka kënduar këngën më të re të Norës dhe Gjikos […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Momente paniku në mes të emisionit/ Këngëtarja e famshme humbet ndjenjat

Publikuar

-

Nga

Një nga emisionet më të ndjekura dhe të pëlqyera, American Idol do të zhvillojë episodin e tij të 18 këtë të dielë. Gjatë emisionit ka patur një rrjedhje gazi dhe këngëtarja e famshme Katy Perry e cila është edhe një nga anëtaret e jurisë është shprehur se ndihej shumë keq dhe si për pasojë ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Videoja e 9 vjeçarit që tronditi rrjetin/ Vesa Luma ndan me ndjekësit historinë e saj personale

Publikuar

-

Nga

Videoja virale ku një djalë 9 vjeçar bullizohet në shkollë ka tronditur rrjetin. I dëshpëruar dhe i mërzitur për këtë fakt ai i kërkonte të ëmës një litar që mbyste veten pasi shokët e bullizonin për shkak se vuante nga nanizmi. E gjetur në një situatë të vështirë, e ëma publikon në internet videon e […]

LEXO TE PLOTE